مسئول حقوقی جهاد کشاورزی شهرستان پردیس:

۹۸ درصد آرای قضایی صادره به نفع جهاد کشاورزی بوده است

مسئول واحد حقوقی جهاد کشاورزی شهرستان پردیس تعداد آرای صادر شده از سوی محاکم قضایی در مورد شکایات این اداره را ۶۷ مورد اعلام کرده و افزود: ۹۸ درصد آرای قضایی صادره به نفع جهاد کشاورزی بوده است.

سعید صفرزاده مسئول امور حقوقی جهاد کشاورزی شهرستان پردیس در  گفتگو با پایگاه پردیس خبر اظهار داشت: مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان پردیس از اوایل سال ۱۳۹۳ و از زمان تشکیل این مدیریت بالغ بر ۶۷ مورد آرای صادره از محاکم دادگستری نسبت به ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی زراعی و باغها صادر گردیده است.

وی با اشاره به اینکه این اقدامات در راستای اجرای مفاد قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغها مصوب ۳۱/۰۳/۱۳۷۴ و الحاقی اصلاحی ۰۱/۰۸/۱۳۸۵ مجلس محترم شورای اسلامی علیه ناقضین قانون موضوعه در برخورد با مرتکبین بوده است، افزود: از این تعداد ، ۴۰ مورد آراء منجر به صدور رأی قلع و قمعم تحدثات غیر مجاز بوده که ۳۱ مورد از این احکام اجرا و اعمال قانون شد.

مسئول امور حقوقی جهاد کشاورزی شهرستان پردیس ادامه داد: همچنین۲۷ مورد از آرا نیز منجر به صدور عوارض موضوع ماده ۲ قانون موصوف بوده است.

صفرزاده اذعان کرد: لذا واحد حقوقی این مدیریت در خصوص اعمال قانون فوق الذکر و پیگیری های حقوقی پرونده های متشکله از زمان تشکیل مدیریت ۹۸% آرای صادره از کلیه محاکم قضایی صلاحیت دار به نفع جهاد کشاورزی شهرستان صادر گردیده است.

به گزارش پایگاه پردیس خبر در این خصوص مسئول واحد حقوقی مدیریت شهرستان بعنوان کارشناس در حد عالی از سوی مدیر امور اداری و رفاه و پشتیبانی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران انتخاب و از سوی آن مدیریت تقدیرنامه نیز کسب کرده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *