نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران:

تردد کامیون‌های نفت در شهران خطرناک است/باغات کن قبل از ساخت و ساز غیرمجاز تعیین تکلیف شود

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تردد کامیون‌های نفت در منطقه شهران و غرب تهران خطرناک است و باید مساله مخازن سوخت مورد بررسی قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از فارس، در تذکرات پیش از دستور دویست و نود یکمین جلسه علنی شورای شهر تهران مرتضی طلایی درباره حادثه شهران اظهار داشت: هنوز افراد حادثه دیده در حادثه شهران تعیین تکلیف نهایی نشده‌اند و شهروندان تقاضا دارند نسبت به رفع مشکلات ساکنان محل اقدام شود و پس از رای دادگاه دستگاه‌های ذیربط هماهنگی لازم را انجام دهند.

طلایی بیان داشت: تردد‌های کامیون‌های نفت در آن منطقه بسیار خطرناک است و به نظر می‌رسد باید مساله مخازن سوخت را در غرب تهران و شهران مورد بررسی قرارداد و تدبیری انجام شود و با جابجایی مخازن این مشکلات حل خواهد شد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران درباره مشکلات اهالی کن نیز اظهار داشت: اهالی این منطقه اعتراضاتی داشتند و کماکان هنوز جواب قطعی و روشن دریافت نکردند و اگر در منطقه کن تعیین تکلیف لازم صورت نگیرد در درازمدت مشکلاتی به وجود می‌اید و شاهد ساخت و سازهای غیرمجاز در باغات کن خواهیم بود.

وی تاکید کرد: باید وضعیت باغات کن تعیین تکلیف و روشن شود. البته محله فرحزاد نیز مانند محله باغات کن باید مورد بررسی نهایی قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *