ویژه برنامه فصل همدلی ادامه دارد

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان پردیس از برگزاری ویژه برنامه فصل همدلی در اکثر محله های شهرستان خبر داد.

برادر پاسدار علی فرجی، معاون فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان پردیس در حاشیه برگزاری ویژه برنامه فصل همدلی در مجتمع غدیر (هسا) شهر پردیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: ویژه برنامه فصل همدلی، برنامه ای بومی در جهت ایجاد همدلی و نشاط میان مردم است.

DSC_0926

فرجی تاکید کرد: احداث مسکن مهر سبب شد تا تعداد زیادی از افرادی که شناختی نسبت به یکدیگر ندارند، گردهم جمع شده و با حضور خود شهری جدید را بسازند.

 

DSC_0930

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پردیس با اشاره به اینکه زندگی اجتماعی در یک شهر جدید نیازمند یک روحیه مشترک است، توضیح داد: برنامه هایی که در مجتمع های مسکن مهر برگزار می کنیم را فصل همدلی نامیده ایم زیرا در نظر داریم در با برگزاری این مراسم ساکنین مجتمع ها را گرد یکدیگر جمع کنیم تا با اخلاق و روحیات یکدیگر آشنا شده و زمینه ای برای تعامل اجتماعی و جدی این افراد با یکدیگر پدید آید.

 

DSC_0949

وی افزود: اجرای این برنامه را بعلت موقعیت مناسب جغرافیایی و قدمت مجتمع غدیر از اینجا آغاز کرده ایم.

 

DSC_0953

فرجی خاطر نشان کرد: تعداد زیادی از ساکنین این مجتمع در برگزاری این برنامه یاری بخش ما بوده اند که این موضوع از میزان علاقه این افراد به مباحث فرهنگی خبر می دهد، ما نیز تمایل داریم با یاری گرفتن از ساکنین مناطق آنها را به برگزاری خودجوش برنامه ها تشویق کرده و در این مسیر یاری بخش آنها باشیم.

 

DSC_0976

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پردیس تصریح کرد: طی هفته جاری این برنامه در اوزون تپه شهر بومهن برگزار می شود و پیش از این هم در بخش جاجرود مراسمی را داشته ایم.

وی با اشاره به برپایی غرفه های متعدد و برگزاری برنامه هایی در حاشیه جشن، اضافه کرد: با توجه اینکه برای برپایی این برنامه ها هزینه هایی را پرداخت کرده و حضور اهالی یک منطقه در آن را شاهد هستیم، در نظر داریم بصورت تک بعدی به مراسم نگاه نکنیم و علاوه بر برپایی جشن با انجام فعالیت هایی نسبت به ارتقای سطح فرهنگی و نشاط و شادابی مردم نیز بکوشیم.

DSC_0984

 

فرجی از برپایی غرفه های مشاوره فردی، مهدویت، تیر اندازی، نمایشگاه، کودکان و طب سنتی سخن گفته و اظهار داشت: این غرفه ها در تمام مناطق یکسان نبوده و بنا به نیاز هر قسمت از شهرستان غرفه های خاصی را پیش بینی کرده ایم.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان پردیس تاکید کرد: با اهدا جوایز در طول مدت برنامه و برگزاری مسابقه متعدد می خواهیم علاوه بر تشویق مردم، توجه آنها را به مجریان برنامه جلب کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *