فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

هیچ قدرتی توان مقابله با ما را ندارد/مسئولین حد و اندازه نظام اسلامی را بشناسند

سردار فدوی با تاکید بر اینکه اگر کسی حد خودش را نمی‌داند چه اصراری دارد در موضع مسئولیت پذیری نظام جمهوری اسلامی ایران باشد گفت:ملت ایران به قدرت بی انتهای الهی متصل است، چنانچه به حق بودن خود باور داشته باشیم، هیچ قدرتی توان مقابله با ما را ندارد.

به گزارش پردیس خبر؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار پاسدار علی فدوی، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آئین بزرگداشت “مردان استکبارستیز” گرامیداشت مقام سردار فدوی، نبرد حق و باطل را یک نبرد همیشگی دانست و گفت: هرگز حق و باطل در کنار یکدیگر قرار نمی‌گیرند. ۳۷ سال است که آمریکا با انقلاب دشمنی کرده و تمام توان خود را نیز در این زمینه به کار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه هیچکس به دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی شک ندارد، اظهار کرد: خود امریکایی ها نیز به این مسئله اذعان دارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران تصریح کرد: ‌۳۷ سال از انقلاب می گذرد و استکبار همچنان با ملت ایران دشمنی می‌کند، چراکه حق و باطل هیچ‌وقت نمی‌توانند در کنار هم جمع شوند؛ طبق وعده الهی حق بر باطل پیروز می‌شود. در طول تاریخ تقابل میان حق و باطل وجود داشته است که گاهی ماهیت آن نفوذ سیاسی، گاهی نفوذ اقتصادی و گاهی نیز نفوذ فرهنگی را شامل می شود.

فدوی با تاکید بر لزوم ایمان به وعده الهی گفت: اینکه هیچ گاه تا ابد سلطه کافران بر مومنان صورت نمی گیرد از تاکیدات و سنت های خداوند است. این امر به مومنان بستگی دارد که با توجه و رعایت شروط الهی،چگونه به وظایف خود عمل کنند.

وی افزود: انقلاب اسلامی در نبرد با باطل، بیش از ۲۰۰ هزار شهید داده است که یکی از مولفه های جبهه حق این است که فردی که در این جبهه قرار می گیرد حاضر است از جان خود مایه بگذارد.

هیچ قدرتی توان مقابله با ما را ندارد

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به عدم توانایی آمریکا در حمله نظامی به ایران، گفت: آمریکا و هم پیمانانشان رویه باطل را پیش گرفته اند؛ آنچه که باعث شده آمریکا با وجود برخورداری از پارامترهای برتری قدرت نتواند در مقابل قدرت ایران بایستد به دلیل همین باور و اعتقاد ملت است و اینکه وعده خداوند همواره محقق خواهد شد.

فدوی با بیان اینکه ایران و استکبار در پارامترهای قدرت قابل مقایسه بایکدیگر نیستند، توضیح داد: به برکت امام(ره) و شهیدان، ملت ایران به قدرت بی انتهای الهی متصل است، چنانچه به حق بودن خود باور داشته باشیم، هیچ قدرتی توان مقابله با ما را ندارد.

آمریکا قدرت ایران را درک می کند

وی بیان کرد: آمریکایی‌ها می‌گویند “چون ما قدرتمان از همه بیشتر است، باید همه دنیا از ما پیروی کنند” و این اتفاق در حال حاضر در حال رخ دادن است چراکه برخی از کشورها حتی در گفتار هم جرات مخالفت با آمریکا را ندارند به این دلیل که آنها آمریکا را محور زور و قدرت در دنیا می پندارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه بیان کرد: قدرت نظامی بر پایه دریا، تمام هویت آمریکاست. به دلیل اینکه آمریکا محور زور و قدرت است بهتر از دیگران قدرت ایران را درک می کند و به همین دلیل در موضع انفعال قرار گرفته اند.

فدوی با اشاره به خوی استکباری آمریکا، ادامه داد: آمریکا قدرت بازدارنده انقلاب اسلامی را می‌فهمد، به این معنی که می داند اگر علیه ایران اقدامی بکنند، زیان آن از سودش، بیشتر است.

مشخصه نقطه عطف شیعه باور به وجود امام است

وی مشخصه نقطه عطف شیعه را باور به وجود امام دانست و افزود:چنانچه شیعه به سخنان امام باور داشته باشد از خود نظر جداگانه نمی دهد؛ برخی بلافاصله پس از بیانات مقام‌معظم رهبری، صحبتی ۱۸۰ درجه متفاوت از معیارهای مقام معظم رهبری را بیان می کنند، این بیانگر این است که یا نقطه عطف شیعه را نفهمیده یا آن را قبول ندارد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه باید مراقب بود و بصیرت لازم را داشت، عنوان کرد: برخی ایمان به ولایت فقیه را تنها در زبان و حرف نداشته باشند و در عمل نیز ثابت کنند.

فدوی در خصوص نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: هشت ماه به انتخابات و تجلی بصیرت شیعه باقی مانده است. انتخاب افرادی که به امام و ولی فقیه باور داشته باشند، نقطه عطف شیعه محسوب می شود.

برخی بی بصیرتها با تحمیل هزینه به مردم و نظام به دنبال مسئولیت گرفتن هستند

وی با اشاره به اینکه ملت ما از بی‌بصیرتی برخی افراد ضررهای زیادی دیده، ادامه داد: برخی بابت بی بصیرتی خود، با تحمیل هزینه های بالا به مردم و نظام، به مردم نشان دادند که امانتدار خوبی نیستند و باز هم مدعی هستند که می‌خواهند این مسئولیت را در نظام اسلامی قبول کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با بیان اینکه متاسفانه عده‌ای ما را بی‌بصیرت تصور می‌کنند؛ گفت: نباید به ظاهر و کلام افراد اکتفا کرد بلکه اعمال افراد نیز مهم است.

اعتراف مقامات آمریکا به قدرت بازدارندگی ایران

فدوی با اشاره به اینکه نسبت به قدرت بازدارندگی ایران حتی مقامات آمریکایی‌ هم معترف هستند، گفت:وقتی وزیر دفاع آمریکا در این باره اقرار می‌کند «ما و متحدین منطقه‌ای و غیرمنطقه‌ای به دنبال ایجاد توان و قدرتی هستیم که توان بازدارندگی در مقابل ایران را داشته باشد» بیانگر این حقیقت است.

مسئولین حد و اندازه نظام اسلامی را بشناسند

وی به سخنان یکی از مسئولان پیرامون صدور اجازه از دولت آمریکا برای ارتباط با دیگر کشورها اشاره کرد و افزود: در مقابل این اعتراف آمریکایی‌ها اینکه یکی از مسئولین ما می‌گوید می‌خواهیم برویم از وزارت خزانه‌داری آمریکا اجازه بگیریم که با فلان کشور ارتباط برقرار کنیم؛ خیلی زشت است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با طرح این سوال که اگر کسی حد خودش را نمی‌داند چه اصراری دارد در موضع مسئولیت پذیری نظام جمهوری اسلامی ایران باشد، گفت: حد و اندازه نظام اسلامی بیش از این است.

فدوی با بیان اینکه افراد ضعیف، قدر و اندازه ضعیف خود را به مردم انتقال ندهند؛ ادامه داد: مردم قدرت و توانمندی‌شان در سخت‌ترین شرایط بی‌حد است.اکنون بیش از پنج سال است که تمام مستکبران دنیا به دنبال ساقط کردن نظام سوریه هستند ولی موفق نشده اند.

آمریکا خیلی ضعیف است

وی تاکید کرد: آمریکا بسیار ضعیف است. هم اکنون ۹۷ شناور نیروی دریایی سپاه در طول ۲۴ ساعت در دریا مستقراند و آمریکا را تحت نظر دارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها سال‌هاست که حتی به آب‌های بین‌المللی همجوار ما نزدیک نمی‌شوند، ادامه داد: قدرت این را داریم که در یک روز آبروی آمریکا را ببریم.

فدوی افزود: حتی می‌توانیم کاری کنیم که در انتخابات آینده امریکا، دموکرات‌ها بازنده میدان رقابت شوند.و هیچ یک از آمریکایی‌ها تحمل این تحقیر را ندارند.

وی تصریح کرد: امروز به غیر از ایران در تمام مناطق دنیا نا امنی وجود دارد که این امنیت را مدیون خون شهیدان هستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: باید افرادی مسئولیت بپذیرند که به قدرت نظام اسلامی باور دارند نه قدرت پوشالی نظام استکبار.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *