مدیر عامل شرکت عمران پردیس:

۴۱ هزار واحد مسکن مهر در مرحله نازک کاری است

مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس از آماده بودن ۹ هزار و ۲۰۰ واحد مسکن مهر برای افتتاح و قرار گرفتن ۴۱ هزار واحد در مرحله نازک کاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، سعید غفوری مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس  در نشست شورای اداری امروز شهرستان پردیس گفت: مشکل پردیس مسکن مهر است که با تلاش استاندار تهران و مسئولان شهرستان کارها انجام می شود.

وی اظهار داشت: طی ۲۰ ماه گذشته ۱۷ هزار واحد مسکونی افتتاح شده، ۹ هزار و ۲۰۰ واحد در آستانه افتتاح قرار گرفته و ۴۱ هزار واحد در مرحله نازک کاری قرار دارند.

غفوری ادامه داد: با توجه به اینکه اشتغال از وظایف شرکت عمران نیست، اما برای اشتغال ساکنان این مساکن جلسه ای در هفته گذشته با بزرگان و صاحب نظران این حوزه برگزار شد.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس تصریح کرد: در این ۲۰ ماه در تمام فازهای مسکن مهر پروژه هایی را افتتاح کرده ایم اما برای تحویل دادن آنها مشکلاتی وجود دارد.

وی افزود: امروز می بایست ۹ هزار و ۲۰۰ واحد آماده افتتاح باشد اما بخاطر وجود مشکل در تحویل واحدها باید تا پنجم اسفند ماه که روز مهندس است صبر کنیم.

غفوری ادامه داد: با کمک چند تن از نمایندگان مجلس مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان را از دولت دریافت کرده ایم.

مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس اظهار داشت: در سال گذشته توانستیم با ۱۳۰ هزار اوراق خزانه اسلامی، ۴۱ هزار واحد را به مرحله نازک کاری برسانیم، اما افزایش وام هم بی تاثیر نبوده است.

وی با اشاره به اینکه مشکلات زیادی در زیرسازی، شبکه سازی و تامین ترانس های برق و … وجود دارد، گفت: بنده ۲۳ روز درگیر اداره امورمالیاتی شرق استان تهران بودم و خواهش مندم از مسکن مهر حمایت های بیشتری بشود.

غفوری با بیان اینکه شرکت عمران هزار و ۴۰ میلیارد تومان از منابع مورد نیاز را تامین می کند، توضیح داد: هشت باب مدرسه تا کنون افتتاح شده که تمام آنها بصورت اجتماع محور ساخته شده اند.

مدیر عامل شرکت عمران شهر پردیس ادامه داد: ۲۳ مدرسه در دست آماده سازی قرار دارند که در صورت دریافت اوراق خزانه اسلامی تکمیل می شوند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *