حمایت متقاضیان مسکن مهر از نامزد کاندیداتوری مجلس

متقاضیان مسکن مهر پردیس که از پیگیریهای خود نتیجه ای کسب نکرده اند دست به دامن نامزدهای کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی شده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، این روزها که بحث تبلیغات انتخاباتی در تمام نقاط کشور داغ است، نامزد ها از شیوه های مختلف برای تبلیغات استفاده می کنند.

در این میان متقاضیان مسکن مهر شهر جدید پردیس که مدتهاست در تلاشند تا بتوانند مسکنهایی را که قرار بود با مهر خود مُسَکِّنی بردردهایشان باشد را به دست بیاورند با امضای میثاق نامه ای با دو تن از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برای محقق شدن این امر تلاش می کنند.

متن کامل این میثاق نامه به شرح ذیل می باشد.

بسمه تعالی

میثاق نامه

این جنابان مقداد همتی و افشین پروین پور نامزدهای دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی با متقاضیان مسکن مهر (اعم از درحال ساخت و ساخته شده) این میثاق نامه را با تعدات ذیل امضا می کنیم.

  1. اگر با عنایت مردم وارد مجلس شورای اسلامی شدیم فراکسیون «مسکن مهر» را با حضور نمایندگان همسو تشکیل دهیم و با یک تشکل ویژه، طرح مسکن مهر را پیگیری کنیم.
  2. از تمام ابزارهای نمایندگی از جمله تذکر، سوال، استیضاح، تحقیق و تفحص، طرح، پیگیری، نظارت و … برای پیشبرد مسکن مهر کشور با الویت ویژه شهر جدید پردیس، پرند، اسلامشهر استفاده خواهیم کرد.
  3. حوزه پیگیریها در دو بخش “اتمام ساختمانهای مسکن مهر، تاسیسات زیرنایی و خدمات روبنایی” خواهد بود. نتایج پیگیریهای مزبور هر دوماه یکبار با برگزاری کنفرانس خبری در حضور خبرنگاران، رسانه ها و نمایندگان مسکن مهر انجام می شود.

 

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *