دبیر کمیسیون شوراها مجلس:

دولت باید با مردم شفاف رفتار کند/ با اجرایی شدن برجام، ضرورتی برای پنهان کاری وجود ندارد

دبیر کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ملت با دولت خیلی شفاف هستند لذا دولت هم باید با مردم شفاف رفتار کند، گفت: با اجرایی شدن برجام، دیگر ضرورتی ندارد پنهان کاری شود.

سید عیسی دارایی، دبیر کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی تهران نیوز، با اشاره به محرمانه نگه داشتن برخی از آمارها، قراردادها و مذاکرات ازسوی دولت، گفت: بهتر است که با مردم رو راست باشیم و واقعیت ها را برایشان بازگو کنیم.
وی با بیان اینکه مردم باید نسبت به سرمایه گذاری های خارجی، داخلی و سایر امور دیگر آگاه باشند زیرا موجب امیدواری می شود، تصریح کرد: وقتی با اجرایی شدن برجام، تحریم ها بر طرف شده است و هم اکنون با کشورهای دنیا ارتباط بر قرار می شود، دیگر ضرورتی ندارد پنهان کاری شود.
دارایی با تاکید بر اینکه اگر در دوران تحریم های ظالمانه پنهان کاری برای برقراری روابط با کشورها صورت می گرفت به جهت عدم بروز مشکل برای آن کشورها از سوی دشمنانمان بود، افزود: ولی امروزه مشکلی وجود ندارد که بخواهد پنهان کاری شود.
دبیر کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خیلی خوب است که مردم بدانند کشورهای سراسر دنیا حاضر به همکاری با ایران اسلامی هستند، ادامه داد: تمام اقداماتی که از سوی دولت انجام می شود به جهت ایجاد رفاه برای مردم است از این رو هر چقدر با مردم شفاف تر روبر شویم و شفاف عمل کنیم، مردم پشتیبانمان هستند.
وی با بیان اینکه حاصل اعتماد مردم به دولت و برعکس منجر به ایجاد امنیت ملی می شود، خاطرنشان کرد: ملت با دولت خیلی شفاف هستند لذا دولت هم باید با مردم شفاف رفتار کند.

انتهای متن/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *