رئیس کمیسیون قضایی مجلس دهم مطرح کرد:

۲ تن از مدیران تازه منصوب شده قبلا حقوق‌های نامتعارف دریافت کرده‌اند/ دولت یک اشتباه را چند بار انجام می‌دهد؟

الهیار ملک شاهی نماینده کوهدشت گفت: ۲ تن از کسانی که به جای مدیران دارای فیش‌های حقوقی منصوب شده‌اند از سوابق درخشانی برخوردار نیستند و برخی اقدامات غیرقانونی انجام داده‌اند.

به گزارش پردیس خبر به نقل از راه دانا؛ الهیار ملک‌شاهی در گفت‌وگو با آناج با تاکید بر اینکه باید برخورد با صاحبان فیش‌های حقوقی نامتعارف ادامه داشته باشد، اظهار داشت: مدیران متخلف اعتماد مردم را خدشه‌دار کرده‌اند و مسئولین نیز وظیفه دارند طبق قانون با آن‌ها رفتار نمایند.

وی افزود: عزل صاحبان فیش‌های حقوقی نجومی و بازگرداندن پول‌ها به بیت المال حداقل‌ترین کار است که دولت باید آن را انجام دهد.

این نماینده مجلس دهم در توضیح ادعای خویش مبنی بر اینکه دو مدیر جدید منصوب شده به جای مدیران عزل شده از سوابق درخشانی برخوردار نیستند، ابراز کرد: زمانی که دولت مدیر متخلفی را کنار می‌گذارد انتظار می‌رود به اشخاصی که دارای سوابق درخشانی هستند برای جبران گذشته، مسئولیت دهد اما در کمال تاسف باید بگوییم این اتفاق رخ نداده است.

وی توضیح داد: منتصبان جدید دولت که به جای دارندگان حقوق‌های نجومی روی کار آمده‌اند خود از صاحبان آن دسته از فیش‌ها هستند و در مسئولیت‌های قبلی خود از وام‌های نجومی آن هم با سود یک درصد استفاده کرده‌اند.

نماینده مردم کوه دشت با اعلام اینکه یکی از مدیران تازه منصوب شده قبلا در اقدامی غیرقانونی یک هزار میلیارد تومان تسهیلات به شخصی دیگر ارائه کرده است، عنوان کرد: دولت باید در انتصابات خود تجدیدنظر نماید و بار دیگر یک اشتباه را تکرار نکند.

وی در پایان بیان داشت: بنده همچنان پیگیر قضیه هستم و این اقدام دولت را نابجا می‌دانم.

انتهای پیام/م

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *