داس دولت در دست افراطیون برای پروژه یک دست سازی؛

حذف مدیران منتقد با چراغ سبز دولتی ها

رسانه نزدیک به استانداری سیستان و بلوچستان که حکم شیپور این مجموعه را به عهده دارد با دستورهای بالادستی به دنبال زمینه سازی برای حذف مدیران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از  عصرهامون، رسانه نزدیک به استانداری سیستان و بلوچستان که منشعب از جریان های سیاسی است این روزها افکار لیدرهای پشت میز نیشین را به خورد جامعه می دهد تا زمینه سازی عزل مدیران منتقد دولت را فراهم کند.

این رسانه که به واسطه حضور نیروی تازه کار و با هدایت های پیرمرد دلداده فتنه پا به عرصه رسانه ای گذاشته است، این روزها علاوه بر تیم اصلی انشعابات حاشیه ای نیز برای حذف برخی از مدیران منتقد دایر کرده است.

شبکه پیچیده این رسانه را باید در دالان های محافل سیاسی جستجو کرد، گروهی چندنفره با عنوان “فعالین فضای مجازی” که زیر چتر محافل افراطی و سیاسی استان قرار دارند و با واسطه گیری برخی سیاسی ها پایشان به محافل خصوصی و نیمه خصوصی دولت باز شده است و با ذوق زدگی منویات آقا بالاسرها را به رشته تحریر در می آورند.

این رسانه پیشتر نیز و در راستای پروژه یک دست سازی ابلاغی و حذف افراد منتقد دولت، معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان را به بهانه حضور در جمع حامیان یکی از کاندیدای ریاست جمهوری مخالف حسن روحانی از گردانه مدیریتی تربیت بدنی استان حذف کرد.

این رسانه که منبع خبری آن اتاق های فکر تو در تو محافل سیاسی است در تازه ترین پروژه ابلاغی، حمله به یکی دیگر از مدیران را در دستور کار قرار داده تا با پرونده سازی کار حذف این مدیر را آسان کند.

علی ای حال لیدر این جریان با گردهم آوردن منابع مالی و انسانی فراوان تلاش می کند علاوه بر ضبط و پخش ویدیو های سفارشی، دستورات آقا بالاسرها را مو به مو اجرا کنند تا پروژه یک دست سازی در ادارات سیستان و بلوچستان بدون وقفه به پیش برود.

ارسال دیدگاه