حاجی‌دلیگانی در تشریح جلسه غیرعلنی امروز مجلس مطرح کرد

تأکید وزیران کشور و اطلاعات بر تنظیم شرایط امنیت کشور با اتفاقات روز در منطقه و جهان

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: وزیران کشور و اطلاعات و جانشین فرمانده کل سپاه در جلسه غیر علنی مجلس بر تنظیم اوضاع امنیتی کشور با شرایط روز منطقه و جهان تأکید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس گفت: وزرای کشور و اطلاعات و جانشین فرمانده کل سپاه در جلسه غیرعلنی امروز مجلس (۲۱ خردادماه ۹۶) بر این نکته اتفاق نظر داشتند که ما باید شرایط امنیتی داخلی کشورمان را براساس مسائل و رویدادهای جدید تنظیم کنیم.

وی افزود: در این جلسه همچنین وزیر کشور، وزیر اطلاعات و سردار سلامی عنوان کردند با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده پس از حادثه تروریستی هفته گذشته در مجلس عنوان کردند که همه مصمم هستند از بروز چنین اتفاقاتی در کشور پیشگیری شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: علاوه بر این میهمانان غیرعلنی جلسه امروز مجلس گزارشی را از اقدامات صورت گرفته در روزهای بعد از حادثه تروریستی در مجلس تاکنون برای شناسایی و دستگیری متحدان تروریست‌ها به نمایندگان ارائه کردند.

ارسال دیدگاه