جمعی از داوطلبان شورا خواستار بازشماری تمام صندوقهای رای شدند

در پی بروز تخلفات مشاهده شده جمعی از کاندیداهای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بومهن خواستار بازشماری کلیه صندوقهای رای شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر مردم شهرستان پردیس در بیست و نهم اردیبهشت ماه با حضور پرشور و پررنگ خود در پای صندوقهای رای حضوری گسترده را به نمایش به گذاشتند.

در این میان برخی افراد دارای جایگاه و چند تن دیگر تخلفاتی را مانند دیگر نقاط کشور در سطح شهرستان مرتکب شدند. که به نظر می رسید این تخلفات در شهر بومهن بیشتر از دیگر نقاط باشد.

در روز انتخابات دادستان شهرستان پردیس از دستگیری تعدادی متخلف خبر داد و کاندیداهای معترض شکایات خود را به هیات اجرایی انتخابات و فرماندار شهرستان پردیس بعنوان رییس این هیات ارجاع دادند.

در پی بروز و وجود این اعتراضات دستور بازشماری سه صندوق رای صادر شد، فرماندار شهرستان پردیس در گفتگویی تعداد مغایرتهای موجود را ناچیز خوانده و از وجود اختلاف ۳۵ رای برای یکی از کاندیداها در یک صندوق خبر داد.

فرماندار پردیس در گفتگویی دیگر از وجود ۲۹ اختلاف رای یکی دیگر از کاندیداها در همان صندوق اشاره کرده و از بازشماری دو صندوق دیگر سخن گفته بود.

فردی که از نتایج بازشماری صندوق رای مدرسه میقات شهر بومهن آگاهی داشت تفاوت آرا در بازشماری و شمارش اولیه را برای پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر ارسال کرده و خواستار انتشار آن در سطح فضای مجازی شده است.

این در حالی است که دادستان شهرستان پردیس تخلفات مشاهده شده در انتخابات شورای شهر بومهن را گسترده خوانده است.

حال جمعی از کاندیداهای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بومهن با ارسال درخواستی به رییس هیات نظارت بر انتخابات استان تهران در خواست بازشماری کلیه صندوقهای ری را داشته اند.

حال به قول دادستان شهرستان پردیس در کمال ناباوری هیات نظارت برانتخابات صحت برگزاری انتخابات را تایید کرده است.

گفتنی است پس از برگزاری انتخابات جمعی از کاندیداها در اعتراض به تخلفات و جرایم مقابل فرمانداری شهرستان پردیس و بخشداری بومهن تجمع کردند.

photo_2017-06-01_14-24-35 (2) photo_2017-06-01_14-29-29 (2)

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *