ادامه دولت روحانی یعنی ادامه تعطیلی کارخانه ها، بی کاری جوانان، رکود ، تورم، گرانی و حقوق های نجومی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص پیامدهای روی کار آمدن مجدد دولت یازدهم گفت: دولت یازدهم در مدت این چهار سال نشان داد که دولت کار نیست و تنها کاری که از دست این دولت بر می آمده واردات و رفع نیاز های داخلی از طریق کشور های دیگر بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر حسینعلی حاجی دلیگانی ، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در خصوص پیامدهای روی کار آمدن مجدد دولت یازدهم گفت: دولت یازدهم در مدت این چهار سال نشان داد که دولت کار نیست و تنها کاری که از دست این دولت بر می آمده واردات و رفع نیاز های داخلی از طریق کشور های دیگر بوده است.

 

وی با بیان اینکه نگاه عمده دولتی ها در کلیه بخش های کشور نگاه به خارج از کشور است، بیان کرد: ادامه دولت یازدهم یعنی رونق بخشیدن به بازار کشورهای خارجی و تضعیف بازار های داخلی از طریق واردات بی رویه ، نگاه بسیاری از مسئولان دولتی برای رفع نیاز های داخلی کشور نگاه به خارج از کشور و کشور های غربی است.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در خصوص پیامد های فرهنگی روی کار آمدن مجدد دولت یازدهم اظهارداشت: دولت یازدهم می خواهد کشور را به هر قیمتی که شده تحت سلطه کشور های خارجی به ویژه غربی در بیاورد، همانطور که این روز ها هم در اخبار می شنویم دولت به دنبال اجرای سند ننگین ۲۰۳۰ است که اگر این سند در کشور اجرایی شود بی شک کشور دچار کاپیتولاسیون فرهنگی می شود که این در بحث نظام آموزشی کشور یک فاجعه عظیم است.

 

حاجی دلیگانی ادامه داد: بر اساس تذکراتی که رهبر معظم انقلاب در خصوص سند ۲۰۳۰ دادند متاسفانه دولتی ها هیچ اقدامی را در راستای توقف اجرای این سند در کشور انجام ندادند؛ اگر این دولت ادامه پیدا کند شاهد اجرای این سند ننگین در حوزه فرهنگی و آموزشی کشور خواهیم بود.

 

وی همچنین در خصوص پیامد های اقتصادی روی کار آمدن مجدد دولت روحانی عنوان کرد: متاسفانه دولت یازدهم در زمینه اقتصادی از کارنامه خوبی برخوردار نیست؛ اگر دولت یازدهم مجددا روی کار بیاید بازهم شاهد تعطیلی کارخانه ها، بی کاری جوانان، رکود ، تورم، گرانی، حقوق های نجومی در کشور خواهیم بود که این امر اصلا در شان مردم نیست.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به افزایش واردات در دولت یازدهم گفت: بر اساس امارهای ارائه شده از واردات در دولت یازدهم، میزان واردات از کشور چین در طول این چهار سال دو برابر، از ترکیه ۲۲۵درصد افزایش پیدا کرده ، این یعنی دولت بجای ایجاد اشتغال برای جوانان کشور به ایجاد اشتغال در کشور های دیگر نظیر چین و ترکیه کرده است.

 

حاجی دلیگانی با بیان اینکه اقای روحانی به هیچ کدامیک از وعده های خود عمل نکرد، تصریح کرد: اقای روحانی از ابتدای شروع بکار دولت خود ۱۰۸ وعده در سطح ملی به مردم ایران داد و هیچ کدامیک از وعده های خود را در طول این چهار سال عملی نکرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *