فرماندار پردیس:

۲۹۸ نفر در پردیس تایید صلاحیت نهایی شدند

پردیس- فرماندار پردیس گفت: ۲۹۸ نفر در این شهرستان موفق به دریافت تایید صلاحیت قطعی و نهایی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از مهر، مرتضی حیدری بعد از ظهر امروز در همایش توجیهی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان پردیس طی سخنانی اظهار داشت:  ۱۰ روز تا ۲۹ اردیبهشت مانده تا مردم حماسه‌ای دیگر خلق کرده و دشمنان نظام را به مایوس کنند، هرچند سال اتفاقاتی در دنیا رخ می دهد تا دشمنان نظام را مصمم می کند تا لطمه‌ای به کشور وارد کنند.

فرماندار پردیس افزود: ما اختلاف سلیقه، فکر و نظر داریم، اما ظرفیت نظام بسیار بالا است، در طول ۳۸ سال شاهد حضور جناح‌های روبروی هم بودیم، جناح راست، چپ، اصلاح‌طلب و اصولگرا آمده و اقداماتی را انجام می دهند، اما مردم در این ایام انتخاب می کنند.

رییس حوزه انتخابیه شهرستان پردیس سپس به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در پردیس اشاره کرد و گفت: در انتخابات ۳۳۸ نفر شرکت کردند و در کل ۶۰ نفر در شوراهای شهر و روستا در این شهرستان انتخاب می شوند پس رقابت بسیار سنگین است و باید با تبلیغ رای جمع کنید اما اجازه تخریب یکدیگر را ندارید.

فرماندار پردیس گفت: از این میان ۲۹۸ نفر تائید صلاحیت شده اند که پردیس ۹۵ بومهن، ۶۳ نفر بخش بومهن، ۶۴ نفر بخش جاجرود، ۷۴ نفر در انتخابات شرکت و مردم به آنها رای خواهند داد، گفتار، برنامه های نامزدها دعوت کننده به وحدت باشد، در این صورت بازده خواهیم داشت، در غیر این صورت دشمنان با سوء استفاده به کشور نفوذ خواهند کرد و اسفناک است که بستر را برای ورودشان فراهم کنیم پس با همدلی به تبلیغات بپردازیم.

وی ادامه داد: اکنون ۱۸ سال از عمر شوراها می گذرد، تحلیل‌های مختلف عملکرد شوراها را مثبت و به نفع مردم می داند، مردم سرنوشتان به دست خودشان است،امروز بودجه پردیس ۸۴ میلیارد و بومهن ۴۲ میلیارد تومان است که در مجموع ۱۲۸ میلیارد تومان می شود، روستاها هم متفاوت است و با احتساب روستاها مجموع آن ۱۵۰ میلیارد است و این اعضاء شوراها باید ۶۰۰ میلیارد تومان را با برنامه ریزی در زندگی مردم بیاوردند.

رئیس هیٱت اجرایی انتخابات شهرستان پردیس گفت: با ورود بخش خصوصی چند برابر می توانند به شهرستان بیاوردند، همینطور بیمارستان‌ها، سالن های ورزشی خصوصی می توانند تاثیر بسزایی در اقدامات شورا داشته باشد، این اقدامات با سیاست گذاری مناسب محقق می شود و در غیر این صورت به مردم ضربه وارد می شود.

حیدری ادامه داد: فرصت را مردم برای نامزدها مهیا میکنند، شرایط امروز با ۴ سال گذشته متفاوت است، در اطلاعرسانی بسیار پیشرفت کرده است مطالب به سرعت در فضاهای مجازی پخش شده است.

فرماندار پردیس اضافه کرد: وعده‌های دروغ بر آب خواهد رفت و کسی پیروز است که صداقت داشته باشد، کسی که صداقت داشته باشد در هر دو صورت برنده است، زیرا صادقانه عمل کرده و در دل مردم جای می گیرد و صداقت برنده است، مردم نیز باید بهترین اشخاص را انتخاب کنند اما  کاندیداها و روسای ستادها در ایام تبلیغات که از دو روز آینده تا پایان روز ۲۷ اردیبهشت است باید بر مبنای اخلاق کار کنند.

وی در مورد برخورد با تخلفات انتخاباتی گفت: تخلفات را کنترل خواهیم کرد، قول دادیم و با تمام قدرت پای کار هستیم تا حق‌الناس حفظ شود، برابر قانون، انتخابات تا پایان و پس از آن ادامه دارد، اگر کسی بخواهد از مدار خارج شود رد صلاحیت و آرا وی باطل می شود و هر زمان و لحظه به لحظه حرکات ثبت خواهد شد.

حیدری افزود:حق مردم با اقداماتی مانند تبانی، خرید و فروش نادیده گرفته می شود، در برخی جلسات جای خالی شورا در پردیس ملموس بود و اگر شورا بود حقوق مردم مطالبه می شد، اگر این انتخابات باطل شود حق مردم ضایع می شود، دستگاه قضایی بررسی و نظرش را اعلام می کند، اما افکار و نظرات مختلف در شوراها فواید زیادی دارد، با یک تخلف نگاه‌های مردم منفی می شود.

فرماندار شهرستان پردیس افزود: دستگاه، قضایی با تمام قدرت، هیٱت‌های اجرایی، نیروی انتظامی، نظارت،سپاه،  بسیج، اطلاعات، روحانیون، فرمانداری، هیٱت بازرسی و شورای نگهبان با ۳۵۰۰ نفر در پردیس فعال هستند و با تمام ابزار وامکانات اجازه خرید و فروش نخواهند داد.

رئیس هیٱت اجرایی انتخابات شهرستان پردیس ادامه داد: اگرنمایندگان شما تخلفی را مشاهده کردند، با رعایت سلسله مراتب، کانال های مختلفی برای دریافت اطلاعات وجود دارد و تخلفی نادیده گرفته نخواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *