طی سال 95؛

بیش از ۳۶ هزار شهروند از مجموعه ورزشی شهرداری پردیس استفاده کردند

روابط عمومی شهرداری پردیس: طی سای که گذشت ۳۶ هزار و ۴۴۶ شهروند از امکانات مجموعه ورزشی شهرداری پردیس استفاده کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری پردیس، مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری پردیس شامل سالن شهدای گمنام و سالن فجر طی سالیان اخیر خدمات خود را به شهروندان گرامی ارائه می دهد.

در این مجموعه فرهنگی ورزشی امکاناتی شامل سالن ورزش‌های رزمی، سالن چند منظوره رشته‌های توپی و سالن بدنسازی به همراه بخش‌های اداری در خدمت شهروندان گرامی است.

طی سال ۹۵ در سالن ورزشی شهدای گمنام شهرداری پردیس علاوه بر اجرای طرح ‌های آموزشی، رقابت های مختلفی برپا شد که از آن جمله می ‌توان به برگزاری دو جام رمضان در رشته‌ های والیبال و فوتسال، مسابقات پرورش اندام شرق استان تهران، مسابقات کشتی استان تهران و رقابت های فوتسال شهرداری های استان تهران اشاره کرد.

همچنین طرح‌های فرهنگی متعددی در قالب برنامه‌هایی نظیر همایش‌های مذهبی و ملی نیز طی سالیان گذشته در این مجموعه صورت اجرایی به خود گرفته که جشن بزرگ انقلاب طی سه روز، جشنواره بازی های کودکانه در دو دوره و … از جمله آنهاست.

علاوه بر این، ورزشکاران این مجموعه در رقابت های کشوری، استانی، شرق تهران و … در رشته های کاراته، کنگ فو و … موفق به کسب عناوین برتر شدند.

بر پایه این گزارش، سالن ورزشی شهدای گمنام شهرداری پردیس مجهزترین مجموعه ورزشی شهرستان و یکی از کامل ترین این مراکز در شمال شرق استان تهران محسوب می شود که به همت شهرداری پردیس احداث شد و از سال ۸۸ در راستای خدمات رسانی به شهروندان فعالیت خود را آغاز کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *