آیین تجلیل از اعضای شورای دانش آموزی پردیس برگزار شد

با برگزاری مراسمی از اعضای شورای دانش آموزی شهرستان پردیس تجلیل شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر به نقل از خبرگزاری فارس، ظهر امروز شورای دانش‌آموزی سالن الغدیر هنرستان سعادت شهر پردیس با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه، حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی‌تبار رئیس اداره تبلیغات اسلامی، حسینعلی سلیمانی‌فر رئیس آموزش و ‌پرورش، مسؤولین ادارات و دانش‌آموزان پردیسی برگزار شد.

بنابراین گزارش این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید و سرود ملی کشورمان آغاز شد سپس رئیس آموزش و پرورش به حضار خیرمقدم و در خصوص نقش شوراهای دانش آموزی در مدارس سخن گفت، سپس توسلی امام جمعه پردیس برای حضار در خصوص شوراها و جایگاه آن در جامعه سخنانی را ایراد کرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید حسین حسینی‌تبار، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس در خصوص آموزش تفکر در نسل جوان و دانش آموزان گفت، اظهار داشت: مولفه‌های چگونه فکر کردن و همچنین تولید فکر و اندیشه سازی بحث‌های فراوانی در پی دارد که یکی از ثمرات آن شورای دانش‌آموزی است.

وی با بیان اینکه تا زمانی که ندانیم چگونه باید ایده و فکر تولید کنیم، نمی‌توانیم در رقابت علمی و اخلاقی  پیشرو باشیم، افزود: ما باید تاثیرگذار باشیم نه تاثیر پذیر و چگونگی ایفای نقش شورای دانش‌آموزی در این تاثیرگذاری‌ها بسیار حائز اهمیت است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پردیس اضافه کرد: دانش‌آموزی میتواند در جامعه فعلی موفق باشد که تولید ایده و فکر داشته باشد، اگر ما خوب فکر کردن را بی‌آموزیم و افکارمان را تبدیل به کالا، محصول و ثروت تبدیل کنید آن زمان میتوانیم در مقابل دشمنانمان ایستادگی کنیم.

وی تصریح کرد: در دنیای امروز بیش از آنکه کالا تولید شود، ایده تولید میشود و‌ باید برای تحقق ایده پردازی در کشورمان مانند دیگر کشورها سرمایه‌گذاری‌های بزرگ و گسترده‌ای انجام دهیم.

حسینی‌تبار اظهار کرد: ما باید شوراهای دانش‌آموزی را به سمت ایده‌پردازی و تحقق ایده‌هایشان به پیش ببریم تا کشوری آباد و سربلند داشته باشیم.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم توسط مسؤولین به دانش‌آموزان عضو این شورا لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *