حجت الاسلام ماندگاری:

افرادی می خواهند ۱۳ آبان را کم رنگ کنند/ استکبار ستیزی در ریشه نظام جمهوری اسلامی نهفته است

کارشناس مذهبی کشورمان گفت: افرادی می خواهند در قالب ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران ۱۳ آبان را با کم رنگ کردن شعار مرگ بر امریکا کوچک کنند.

حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی ماندگاری کارشناس مذهبی کشورمان در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد اهمیت روز ۱۳ آبان گفت: افرادی می خواهند روز ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی در قالب ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران را با کم رنگ کردن شعار “مرگ بر امریکا” کوچک کنند.
وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: این افراد که مخالف ندای “مرگ بر امریکا” و استکبار ستیزی هستند خودشان را مسئله دار می کنند، آنها خود را با این گفته ها در بستر نظامی استکبار ستیز زیر سئوال می برند.
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در تشریح محتوای روز ۱۳ آبان، اضافه کرد: روز ۱۳ آبان بستر سه مناسبت تبعید امریکا با وجود دولتی که به واسطه استکبار بنا شده بود، شهادت دانش آموزان به دست رژیم دست نشانده استکبار و شهادت محمد حسین فهمیده در مبارزه با نماد استکبار که صدام بود، است.
کارشناس مذهبی کشورمان با تاکید براینکه استکبار ستیزی در اسلام نهفته است، اظهار داشت: نبود استکبار ستیزی در نظام جمهوری اسلامی ایران مصداق این گفته است که بگویند روز باشد ولی خورشید نباشد.
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری در خاتمه با بیان اینکه استکبار ستیزی در ریشه نظام جمهوری اسلامی ایران نهفته است، خاطرنشان کرد: تراوش های این ندای استکبار ستیزی را در تقویت جبهه مقاومت سنگر استکبار ستیزی در جهان اسلام که سرچشمه گرفته از انقلاب اسلامی ایران و بر پا شده از نهضت حسینی است، مشاهده می کنیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *