۱۱۳۴ واحد مسکن مهر در پردیس افتتاح شد

۱۱۳۴ واحد مسکن مهر و برخی خدمات روبنایی و زیر بنایی دیگر با حضور مسوولین کشوری در شهرستان پردیس افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، امروز تعداد ۱۱۳۴ واحد مسکن مهر، مسجد جامع شهر پردیس، مسجد محله ای صاحب الزمان (عج) در محله پردیسان، مجتمع تجاری خاتم در فاز ۳ مجتمع هسا، کلانتری شهید ابوالفتحی محله ایرانشهر و ۳ باب مرکز آموزشی در محله ایرانشهر پردیس با حضور محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

علاه بر محسن نریمان، معین ویژه شهر پردیس از سوی شرکت عمران مادر تخصصی شهرهای جدید کشور، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس به فرماندار و امام جمعه شهرستان پردیس و چند تن دیگر از مسوولین شهرستانی در این مراسم حضور داشتند.

محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص این افتتاحیه گفت: نظر ریاست محترم جمهور بر این است که در افتاح مسکن مهر خدمات زیربنایی و رو بنایی را هم مد نظر داشته باشیم.

وی ادامه داد: سیاستهای ما بر اتمام اکثر قاطع مساکن مهر در کل کشور تا پایان سال ۹۵ است اما بعلت وجود تپه ماهور انجام خدمات روبنایی و زیربنایی در پردیس مقداری دشوار است و به همین علت مقداری از مسکن مهر این شهر در سال آینده به متقاضیان تحویل داده می شود.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با تحویل مکرر واحدها حس اعتماد را در مردم ایجاد کرده و مردم با ابراز اعتماد تعهدات خودشان را انجام می دهند.

نریمان خاطر نشان کرد: اگر مردم و دستگاههای متولی خدمات رسان مانند وزارتهای نفت و نیرو به تعهدات خودشان عمل بکنند و بتوانیم به همین صورت به کار ادامه بدهیم، مشکلی برای انجام خیر مسکن مهر در شهرهای جدید نداریم و قول می دهم که در آینده شاهد خبرهای خوش باشیم.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی شهر های جدید کشور در خصوص افزایش وام تا مبلغ ۴۰ میلیون تومان تصریح کرد: ما با همان وضعیت قبل ادامه می دهیم و برای حل مشکلات با تصویب دولت که می توانیم از منابع دولتی استفاده بکنیم و تزریق اعتبار از سوی دولت برای این امر از طریق اوراق خزانه اسلامی زمینه حل مشکلات را فراهم می آوریم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *