امام جمعه پردیس:

تمام پیشرفت، بالندگی، رشد و توسعه کشور با روحیه بسیجی میسر شده است

امام جمعه پردیس گفت: ۳۸ سال است که تمام پیشرفت، بالندگی، رشد و توسعه کشور با روحیه بسیجی میسر شده است. روحیه بسیجی یعنی بسیج هرگاه احساس کند در کدام میدان حاضر شود که ایفای نقش کند آنجا حاضر می شود و هرکجا بسیج وارد شود بلا استثنا نقش آفرینی می کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، حجت الاسلام و المسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در خطبه های نماز عبادی سیاسی این هفته در جمع مردم خداجوی شهرستان پردیس پس از دعوت همگان به تقوای الهی اظهار داشت: هفته مبارک بسیج را خدمت همه شما امت حزب الله بسیجی تبریک عرض می کنم.
وی با اشاره به سرمای هوا تاکید کرد: من فکر می کنم در سنوات گذشته سرمای سه یا چهار روز اخیر در ابتدای آذر ماه بی سابقه و کم سابقه بوده است.
امام جمعه پردیس توضیح داد: در سرمای هوا با وجود برف، بوران و بارندگی زحمات چند دستگاه زیاد می شود. یکی از این دستگاهها شرکت ملی گاز است.
توسلی گفت: در سراسر کشور اعلام کرده اند که ائمه جمعه در نمازهای جمعه از مردم بخواهند در مصرف گاز صرفه جویی کنند.
وی اضافه کرد: هم اکنون استانهای شمالی کشور دچار قطعی گاز شده اند و صرفه جویی ناچیز در سطح کل کشور باعث می شود این عزیزان هم از این نعمت بهره ببرند.
امام جمعه پردیس متذکر شد: عزیزان راهداران افراد بعدی هستند که زحمات فراوانی را متقبل می شوند، تقریباً ۷۲ ساعت عزیزان راهدار ما در جاده های هراز و فیروز کوه بوده اند.
توسلی افزود: رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شرق استان تهران گفته است، خدماتمان را به سمت ناحیه مازندران ادامه داده ایم تا همه مردم بتوانند از این محور که اساسی ترین محور ارتباطی کشور است استفاده بکنند.
وی با تقدیر و تشکر از خدمات رسانی دستگاه ها در سطح شهرستان بیان کرد: ۳۸ سال است که تمام پیشرفت، بالندگی، رشد و توسعه کشور با روحیه بسیجی میسر شده است.
امام جمعه شهرستان پردیس خاطر نشان کرد: روحیه بسیجی یعنی بسیج هرگاه احساس کند در کدام میدان حاضر شود که ایفای نقش کند آنجا حاضر می شود و هرکجا بسیج وارد شود بلا استثنا نقش آفرینی می کند.
توسلی ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس، بسیج معجزه آفرید. اگر بسیج نبود چه می شد؟ امروز در جبهه های علمی و فناوری بسیجیان ما واقعا کار مهمی انجام داده اند.
وی اظهار داشت: بسیاری از موفقیت هایی که ما در مسائل فناوری، علمی، هوافضا، موشک، زیر دریایی، صنایع نظامی و دفاعی داریم با روحیه های بسیجی بوده است.
امام جمعه پردیس افزود: مقام معظم رهبری اعلام کرده اند مشکل اصلی این مملکت الان مسئله اقتصاد است که با نسخه اقتصاد مقاومتی برطرف می شود، راه حل این مورد هم حضور بسیجیان است، دولت مردان عزیز ما از این روحیات بسیج باید استفاده بکنند.
توسلی تاکید کرد: اگر بسیج با همه توان در میدان اقتصاد مقاومتی حاضر شود که وارد شده است، می تواند قدم های بزرگی را بردارد در بحث فرهنگ هم در حوزه بسیج می توان کارهای قشنگ و بزرگی انجام داد.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *