معاون ورزش و بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران:

دنبال جذب نخبه های ورزشی از شهرستانها هستیم

معاون ورزش و بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: در مسابقات المپیاد امیدهای آینده بدنبال کشف و جذب برترین ها و نخبه های سطح استان تهران بوده و برای دستیابی به این هدف مسابقات را برگزار می کنیم.

فاطمه سلیمی معاون ورزش و بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران به خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر گفت: در حال برگزاری دومین دوره مسابقات المپیاد امیدهای آینده با هدفی متفاوت از دوره اول هستیم.

سلیمی با بیان اینکه در دومین دوره برگزاری المپیاد بدنبال کسب مقام و رتبه نیستیم، اضافه کرد: در این دوره از مسابقات بدنبال کشف و جذب برترین ها و نخبه های سطح استان تهران بوده و برای دستیابی به این هدف المپیاد ها را برگزار می کنیم.

وی افزود: در این مسابقات اعلام کردیم کسانی که در سطح عالی مثل تیم های ملی و مسابقات کشوری شرکت کرده و مقام کسب کرده اند در این المپیاد شرکت نکنند.

معاون ورزش و بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران خاطر نشان کرد: این دوره از مسابقات برای کسانی برگزار شده که توانایی شرکت در مسابقات خاصی را نداشته اند.

سلیمی تاکید کرد: تمام شهرستان های ما علی الخصوص پردیس توانمند هستند و طی چند سال گذشته مشخص شده نخبه هایی وجود دارند که می توانند در تمام رشته ها بروز کنند.

وی ادامه داد: زمانی که آمایش سرزمینی را انجام می دهیم مشاهده می کنیم هر کدام از شهرستان ها در چند رشته فعال هستند و شهرستان پردیس هم توانمندی های زیادی دارد.

معاون ورزش و بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اظهار داشت: من تصور می کنیم به زودی می توانیم جایگاه از دست رفته استان تهران در کشور را به دست آوریم، چرا که پیش از این با اختلاف ویژه ای نسبت به تمام استانها داشته و دارای جایگاه رفیعی بوده ایم.

سلیمی یادآور شد: ورزش استان تهران از دو سال گذشته رشدی را شاهد بوده و تا به حال سیری سعودی داشته ایم.

وی تصریح کرد: شهرستان پردیس یکی از شهرستان های توانمند است و به همین دلیل مورد حمایت اداره کل استان تهران است.

معاون ورزش و بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: پردیس این آمادگی را دارد که در بسیاری از رشته ها توان  خود را به نمایش بگذارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *