عوامل استودیو زیر زمینی توسط ضابطین قضایی اطلاعات سپاه پردیس دستگیر شدند

فرمانده سپاه شهرستان پردیس از دستگیری عوامل راه اندازی استودیو زیر زمینی توسط ضابطین قضایی اطلاعات خبر داد.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اظهار داشت: ساعتی پیش عوامل راه اندازی یک استودیو زیر زمینی که موسیقی های غیر مجاز در آن ضبط و پخش می شد توسط ضابطین قضایی اطلاعات این سپاه دستگیر شدند.
وی با اشاره به اینکه در جریان این دستگیری آقای ر.الف. ۱۸ ساله به همراه خانم ز.ک. بعنوان متهمان اصلی در محل دستگیر شدند، ادامه داد: توهین به مقدسات، ائمه و نظام جمهوری اسلامی ایران از جرائم صورت گرفته در این مرکز غیر مجاز بود، که گردانندگان اصلی مجموعه بعنوان خواننده این موسیقی ها نیز فعالیت داشته اند.
فرمانده سپاه شهرستان پردیس: تهیه و فروش فیلم های مستهجن را از دیگر جرائم صورت گرفته در این استودیو خوانده و توضیح داد: پدر ر.الف نیز حدوداً مدت یک سال است که به جرم حمل مواد مخدر در زندان بسر می برد.
این مقام مسوول خاطر نشان کرد: شناسایی این فرد و مکان او از سال گذشته پیرو یک تماس تلفنی به ستاد خبری ضابطین اطلاعات آغاز شده و پس از تکمیل مدارک و مستندات مورد نیاز و اخذ مجوز قضایی ضابطین امر وارد عمل شده و نسبت به انجام ماموریت محوله اقدام کردند.
وی از کشف و شناسایی تعداد دیگری از استودیوهای غیر مجاز در سطح شهرستان خبر داده و از انجام اقدامات اطلاعاتی در رابطه با تهیه مستندات و مدارک مورد نیاز سخن گفت.
این مقام مسوول از همشهریان خواست تا در صورت وجود هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۴ با ضابطین قضایی اطلاعات سپاه پردیس مطرح کرده و با این عمل متولیان امور امنیتی را در خدمات رسانی هر چه بهتر یاری دهند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *