رییس هیئت ورزشهای همگانی شهر پردیس:

‍اجرای ۲۰ عنوان برنامه متنوع از سوی هیئت ورزش های همگانی پردیس/صعود ۸ پله ای در رده بندی استان تهران طی ۴ ماه

‍رییس هیئت ورزشهای همگانی شهر پردیس از اجرای ۲۰ عنوان برنامه متنوع از سوی هیئت ورزش های همگانی پردیس و صعود ۸ پله ای در رده بندی استان تهران طی ۴ ماه خبر داد.

، هادی سوهانی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: ورزش های همگانی به دلیل ماهیت خود، علاوه بر تلاش برای معرفی استعدادهای درخشان برای کسب قهرمانی در میادین مختلف ملی و بین المللی، می تواند مشارکت اقشار مختلف جامعه با رده های سنی مختلف را نیز به خوبی جذب کند.

وی تصریح کرد: از این رو، هیئت ورزش های همگانی یکی از بهترین عرصه ها برای توسعه فرهنگ ورزش در میان شهروندان و در نتیجه ارتقای سطح سلامت جسمی، افزایش نشاط و کاهش معضلات اجتماعی است.

این مقام مسئول ادامه داد: با توجه به این مهم، هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس با مدیریت و تشکیلات جدید تقریبا از اوایل سال جاری آغاز به کار کرد و تنها طی چهار ماه به اذعان مسئولان این هیئت در استان تهران، با تحولات و انسجام قابل توجهی همراه بوده و قابل تقدیر است.

سوهانی اضافه کرد: بر اساس آخرین رده بندی اعلام شده از سوی هیئت ورزش های همگانی استان تهران، هیئت ورزش های همگانی پردیس با صعودی هشت پله ای از رده شانزدهم و امتیاز ۲۵ (تا انتهای سال ۹۶) به رده هشتم و امتیاز ۱۰۰ دست یافت که این روند رو به رشد قابل ملاحظه و پرشتاب همچنان تداوم خواهد داشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش های همگانی این شهر در ادامه از اجرای ۲۰ عنوان برنامه متنوع از سوی این هیئت خبر داد.

سوهانی تصریح کرد: راه اندازی مجموعه اداری به همراه استقرار تجهیزات مورد نیاز در راستای ایجاد تمرکز در طرح ها و برنامه های پیش رو یکی از مهمترین اقدامات این هیئت قلمداد می شود.

وی اضافه کرد: با راه اندازی این دفتر مربیان، ورزشکاران و شهروندان علاقه مند به فعالیت در حوزه ورزش های همگانی می توانند به راحتی پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات خود را به مسئولان این هیئت منتقل کرده و پیگیر مطالباتشان باشند.

این مقام مسئول ادامه داد: این هیئت در سرفصل برگزاری همایش های عمومی کارنامه موفقی از خود به جای گذاشت و برنامه هایی شامل «پرواز بادبادک ها» در بام پردیس، «پیاده روی بزرگ خانوادگی» همراه با بخش های متنوع و مفرح، همایش «ورزش، نشاط، سلامتی» در فاز ۱۱، «فستیوال بازی و ورزش کودکان» در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری پردیس و «صعود به قله دماوند» را اجرا کرد.

رئیس کمیسیون فرهنگی هنری شورای اسلامی شهر پردیس و رئیس هیئت ورزش های همگانی این شهر افزود: همچنین مسابقات مختلفی شامل برگزاری دو دوره رقابت های «عملیات ترکیبی آتش نشانی» در شهر پردیس، حضور موفق تیم آتش نشانان شهر پردیس در رقابت های کشوری به میزبانی استان سمنان و کسب عنوان دومی تیم «کلیستنیکس» پردیس در مسابقات تهران نیز در بازه زمانی مذکور تحقق یافت.

سوهانی از راه اندازی چهار ایستگاه ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در شهر پردیس خبر داد و گفت: طی این مدت برای ارتقای سطح نشاط شهروندان چهار ایستگاه ورزش همگانی در بوستان های شهریار، امام رضا(ع)، پارک بانوان و مجتمع کوهستان راه اندازی شد.

وی از اموری شامل اجرای تبلیغات محیطی در سطح شهر، فرهنگسازی و اطلاع رسانی در شبکه های اجتماعی، حضور در نشست های تخصصی شهرستانی و استانی، مستندسازی از برنامه های اجرایی و … بعنوان سایر اقدامات هیئت ورزش های همگانی شهر پردیس یاد کرد.

این مقام مسئول در پایان از همکاری و تعامل اعضای محترم شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری پردیس در اجرای برنامه های هیئت ورزش های همگانی پردیس تقدیر و تشکر کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *