یازدهمین آیین تجلیل از پیشکسوتان برگزیده پارک فناوری پردیس برگزار شد

پردیس خبر _ در جریان برگزاری یازدهمین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس از سه نفر از بهترین پژوهشگران پیشکسوت کشور تقدیر شد.

🔹به گزارش‌ خبرنگار ما،  عصر امروز ۱۸ بهمن ماه، یازدهمین آیین تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس، با حضور مهدی صفاری نیا، رییس پارک فناوری پردیس،  و پیشکسوتان و مدیران عامل شرکت های فناوری عضو پارک در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم فناوری پردیس برگزار شد.
🔹«محمدرضا لر نژاد»،‌ «خسرو محمدلو» و «علی اشکوری » به عنوان پیشکسوتان پارک فناوری پردیس تقدیر شد.
در این مراسم ابتدا از محمدرضا لرنژاد  فارغ التحصیل فوق دکتری پزشکی مولکولی از دانشگاه دوسلدورف آلمان تجلیل گشت، وی سابقه فعالیت در خارج کشور مدیریت آزمایشگاه Life science در شهر لینز کشور اتریش، فعالیت در پروژه های مختلف تحقیقاتی، کاربردی و صنعتی با مراکز بالینی، دانشگاه ها و شرکت های تولید کننده دارویی و مکمل های غذایی در اروپا، استادیار دانشگاه اشتوتگارت آلمان و فعالیت تحقیقاتی و بالینی در زمینه مکانسیم های سرطانی، تغذیه و بیماری پیر چشمی و عضویت در انجمن های فیزولوژی آلمان، فارماکولوژی اتریش و نانوتکنولوژی زیستی (BioNanoNet) اتریش را دارد.
🔹وی بعد از ۲۵ سال، به وطن بازگشت و شرکت دانش بنیان پیشگامان پژوهش آناهیتا را در پارک فناوری پردیس فناوری تأسیس کرد.
🔹لرنژاد استاد راهنما و مشاور در دانشکده بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۹ و  عضو هیئت امنا انجمن پلاکت ایران از سال ۱۴۰۰ تا هم اکنون است.
🔹وی عضو کمیته بین المللی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از سال ۱۴۰۱ تا کنون نیز می باشد.
🔹همچنین از  فرهنگ عابد دکترای پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دکترای بیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تقدیر شد.
🔹وی موسس و مسئول آزمایشگاه ivf مرکز تحقیقات ناباروری بیمارستان فاطمیه همدان از سال ۷۴ تا ۸۹ و  آزمایشگاه بیمارستان مهدیه از سال ۸۹ تاکنون و عضو شورای پژوهشی مرکز تحقیقات بهداشت باروری و ناباروری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از سال ۸۷ و عضو انجمن علمی باروری و نوآوری کشور است.
🔹در ادامه از خسرو محمدلو متولد ۱۳۳۹ در رشته مدیریت کسب و کار تقدیر شد، وی بازنشسته دانشگاه شهید بهشتی است و در
حوزه تولید ابزارهای جراحی، تولید کاشتی های تیتانیوم داخل بدن( فک و صورت و جمجمه و ستون فقرات، قفسه سینه، کاستومایز) فعالیت دارد.
🔹وی پیشرو در صنعت تجهیزات پزشکی و اولین تولید کننده ایمپلنت های فک و صورت با سبد کالا کامل، راه اندازی کارخانه تولید کاشتنی های تیتانیوم در کشور آلمان را در کارنامه خود دارد.
🔹گفتنی است احداث پارک فناوری پردیس و تقویت علمی و پژوهشی نخبگان و فناوران از دستاوردهای پژوهشی و علمی انقلاب اسلامی است که در پیش از انقلاب شاهد این رشد و موفقیت در حوزه های علمی و تخصصی و حمایت از پژوهشگران داخلی نبوده ایم.

🔹با ما همراه باشید…


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:
http://Www.Pardiskhabar.ir
🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:
https://eitaa.com/pardiss_khabar
🔸آدرس ما در پلتفرم بله:
https://ble.ir/pardiss_khabarr
🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :
https://t.me/pardiss_khabar
🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:
https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر
#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس