عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

یارانه سوخت باید موتور احداث مترو شهرستان پردیس را به حرکت درآورد

عضو مجلس شورای اسلامی گفت: یارانه سوخت باید موتور احداث مترو در شهرستانهای کشور به ویژه پایتخت مانند شهرستان پردیس و سایر شهرستانهای فاقد این خدمات حمل و نقل شهری را به حرکت دراورد.

حسین گروسی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت سوخت به عنوان اهرم توسعه شاخه صنعت در توسعه کشور گفت: با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و عدم تعادل بر بازار تجارت جهانی در حوزه نفت، یارانه سوخت از سوی دولت تدبیر و امید قطع شد.
عضو مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: حذف یارانه سوخت سیاستی است که اگر در حاشیه اقتصاد کشور قرار بگیرد مهره ای بی مصرف در رونق اقتصاد ایران اسلامی خواهد بود.
گروسی با تاکید بر اینکه یارانه سوخت باید در جریان توسعه دامنه حمل و نقل عمومی صرف و هزینه شود، اضافه کرد: یارانه سوخت باید موتور احداث مترو در شهرستانهای کشور به ویژه پایتخت و مانند شهرستان پردیس و سایر شهرستانهای فاقد این خدمات حمل و نقل شهری را به حرکت دراورد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: احداث مترو در شهرستان هایی مانند پردیس حاشیه هایی از جنس کمبود اعتبار و نبود پیمانکار قوی ایجاد کرده بود.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *