یادواره شهید عیسی توسلی در پردیس برگزار شد

یادواره شهید عیسی توسلی شب گذشته در مسجد الغدیر شهر پردیس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر؛ شب گذشته یادواره شهید عیسی توسلی در مسجد الغدیر شهر پردیس با حضور مسئولین شهرستانی، استانی و کشوری برگزار شد.
در ابتدای این مراسم حجت الاسلام و المسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس ضمن عرض خیر مقدم به حضار، شرح مختصری از زندگی نامه شهید را ارائه داده و به بیان نکاتی از فضائل اخلاقی وی پرداختند.
سپس آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه کشور مطالبی را در مورد دلیل حضور مردم در مراسم یادواره شهدا بیان کرده و بعد از آن مداح اهل بیت به مرثیه سرایی امام حسین (ع) پرداخت.
امام جمعه شهرستان پردیس در حاشیه این مراسم با تاکید بر پرداخت هزینه ها توسط خانواده شهید به عنوان یک نذر دیرینه، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مراسم با همت و کمک فکری همه دستگاه‌های شهرستان پردیس مانند فرمانداری، شهرداری‌های بومهن و پردیس، نیروی انتظامی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پردیس و با حضور مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری برگزار شد که نتیجه خوبی هم داشت.

وی افزود: مسئولان اتحادیه‌ها و صنوف، فرهنگیان، پاسداران، بسیجیان، نیروهای نظامی و انتظامی و همه اقشار جامعه از تمام شهرستان پردیس و شهرهای اطراف در این مراسم شرکت کردند و این حضور باعث می‌شود بدانیم دینی که مردم به شهدا دارند، با این استقبال و حضور ادا کردند.

توسلی ادامه داد: این قبیل مراسم تأثیر خوبی در روحیه مردم دارد چون این جلسات معنوی و مذهبی است و سخنران، فضای جلسه و مطالبی که در این یادواره در رابطه با شهدا گفته می‌شود و همچنین پیام مقام معظم رهبری در خصوص شهید توسلی در کنار هم قرار می‌گیرد و این امر بر معنویات و آشنایی مردم با فرهنگ جهاد، جبهه و جنگ اضافه می کند.

ارسال دیدگاه