یادواره شهدای منا با حضور خانواده قربانیان در بومهن برگزار شد

پردیس خبر_ به گزارش پردیس خبر، عصر امروز یکشنبه ۱۹ تیرماه مراسم یادواره شهدای منا با حضور خانواده شهید عباس معلمی در مسجدی که بنام این شهدای بزرگوار و توسط خانواده شهید معلمی در بومهن بنا شده است، با استقبال مردم بومهن برپا گشت.

🔹 در این مراسم امام جمعه پردیس، صالح کریمی معاون سیاسی فرماندار شهرستان پردیس، یکتا بخشدار بومهن، غلامی جانشین فرماندهی سپاه، خانواده شهید معلمی و جمعی از مردم حضور داشتند.

🔹 سخنران این مراسم حجت الاسلام سعیدی، قاری استاد یادگاری بود که به بیان بخشی از خاطرات شهدا در این مراسم پرداخته شد.

🔹 گفتنی است مسجد شهدای منا شهر بومهن توسط خانواده شهید عباس معلمی و بیاد قربانیان حادثه بنا شده است و در کنار این مسجد یک درمانگاه و مرکز خیریه توسط خانواده شهید فعالیت دارد.

🔹 راد یکتا بخشدار بومهن در گفتگو با خبرنگار ما در این مراسم ضمن تبریک عید قربان و حرکت بسیار ارزشمندی که خانواده شهید معلمی در بومهن انجام داده اند، گفت: این مسجد مانند یک سنگر فرهنگی است که راه‌اندازی شده و این منطقه به آن نیاز داشت.

🔹 وی افزود: خانواده شهید رسالت ویژه ای بیش از آنچه بوده انجام دادند و با توجه به کمبودها که در منطقه داشتیم مسجد بنا شد و در حوزه خدمات بهداشتی هم اقدام به راه اندازی درمانگاه و خیریه نموده آندو ما هم از حوزه بخش کمک می کنیم خدمات در این مراکز تسریع پیدا کند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir