در بازدید میدانی بخشدار از روستای خجیر عنوان شد

گلایه روستاییان از دستور تخلیه روستای خجیر

پردیس خبر_ نداشتن خانه بهداشت، تعطیلى تنها مدرسه روستا ، نداشتن شبکه و انشعاب گاز، عدم تخصیص شبکه و اشتراک برق، عدم وجودمسجد و حسینیه، تخریب مکان هاى تاریخى و عدم رسیدگى ادارات متولى از عمده مشکلات این روستای تاریخی خجیر می‌باشد.

🔹 محسنیان بخشدار جدید جاجرود در ابتداى بازدید با مردم گفتگو سپس نماینده شوراى اسلامى در خصوص مشکلات روستاى خجیر مطالبى را عنوان و خواستار پیگیرى آن توسط بخشدارى از طریق مراجع ذیصلاح شد.

🔹 خسروى نسب،عضو شوراى اسلامى روستا، به مشکلات پیش آمده با مرکز آموزشى و تحقیقات جهاد نسبت به مالکیت ساختمان هاى تحت تملک مردم اشاره و افزود: این روستا از دیرباز تحت تملک نیاکان ما بوده که در حال حاضراین مرکز حکم تخلیه و تحویل این املاک را در دست دارد.

🔹 وى در ادامه گفت: مشخص نبودن حریم و بستر رودخانه، نداشتن خانه بهداشت، تعطیلى تنها مدرسه روستا و متروکه شدن آن، نداشتن شبکه و انشعاب گاز، عدم تخصیص شبکه و اشتراک برق، عدم وجودمسجد و حسینیه، تخریب مکان هاى تاریخى و عدم رسیدگى توسط ادارات متولى همچون میراث فرهنگى، از عمده مشکلات این روستای تاریخی و کهن می‌باشد.

🔹 محسنیان اذعان داشت: تسریع در امور، حل مشکلات و پیگیری مطالبات مردم در دستور کار بخشداری قرار دارد و این موضوعات با جدیت پیگیری خواهند شد.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه