گفتگو با رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس در خصوص سرانه های ورزشی جاجرود

پردیس خبر _ اینجا سعید آباد جاجرود است؛ این منطقه مدتی ست طبق تقسیمات کشوری شهر شده و شهروندان آن انتظار دارند مانند سایر شهرها از حداقل امکانات شهری برخوردار باشند.

🔹در گفتگو با ساکنین متوجه شدیم متأسفانه کمبود سرانه های ورزشی یکی دیگر از مشکلات مردم سعید آباد است.

🔹این شهر تنها یک سالن ورزشی دولتی دارد که امکاناتش مناسب نیست و به لحاظ موقعیت جغرافیایی که دارد امنیت کمی داشته و برخی خانواده ها مانع حضور فرزندانشان برای رفت آمد به باشگاه می شوند. وضعیت جوانان و نوجوانان شهر سعید آباد که جمعیت قابل توجهی از آن را در بر دارد نگران کننده است؛ خاطرم هست یکی از مدال آوران این شهر چند سال پیش همین موارد را در مصاحبه ام تاکید میکرد و می‌گفت جوانان ساکن در جاجرود بسیار با استعداد هستند اما امکانات خوبی ندارند و ما هم که تا مسابقات کشوری رسیدیم با حداقل امکانات و تلاش های مضاعف خودمان بوده و بسختی…

 

🔹در ادامه مسیر متوجه یک استخر نیمه کاره شدیم که ظاهرا “شورا” مجری ساخت آن بوده و زمانی که اینجا هنوز روستا بود کلنگش زده شده اما همچنان راه نیفتاده است.

🔹آنچه در کوچه های این شهر بیش از همه توجه جلب میکند کودکان در حال بازی هستند که آسایش همسایگان را ربوده و چاره ای هم جز این ندارند، یا در کوی و خیابان با یک توپ سرگرم باشند یا در کارگاه های سعید آباد مشعول به کار و کمک خرج خانواده…

🔹تنها باشگاه دولتی در جایی پرت با امکانات کم قرار دارد و یک باشگاه خصوصی آن هم هزینه بالا دارد که اکثرا امکان حضور ندارند؛

🔹در همین رابطه با کاظم شادمهر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پردیس که از جمله مدیران ورزشی است که بسیار دغدغه ورزش جوانان را دارد گفتگو کردیم.

🔹وی در خصوص استخر سعید آباد گفت: این استخر زیر نظر اداره ورزش نیست و مسئولین اسبق شورای سعید آباد پیگیری کردند و این اقدام آنها قابل تقدیر است و چیزی در خصوص توقف کار یا زمان بازگشایی آن بدلیل اینکه زیر نظر اداره ورزش شهرستان نبوده نمیدانیم.

🔹شادمهر همچنین در خصوص تنها سالن ورزشی سعیدآباد اظهارداشت: این باشگاه نیاز به تجهیزات و کف پوش دارد که باید تأمین اعتبار شود اما امسال از سوی اداره کل استان تهران توانستیم برای انشعابات سالن شهید هادی در شهر پردیس و سالن امام رضا ع بومهن بابت کف پوش ها تأمین اعتبار کنیم.

 

🔹وی تصریح کرد: با راهنمایی های فرماندار و پیگیری شهردار جدید و شورای سعید آباد از سازمان مدیریت در حال رایزنی جهت تأمین اعتبار جهت تجهیز باشگاه امام علی ع جاجرود هستیم.

 

🔹وی گفت : چندین جلسه در همین رابطه تاکنون برگزار شده که در اولین فرصت پس از به نتیجه رسیدن برنامه ها اخبار آن را از طریق رسانه ها به اطلاع مردم می رسانیم.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس