گفتگوی رودر روی فرماندار پردیس با اهالی فاز ۱۱

پردیس خبر_ ظفر پورابراهیم فرماندار شهرستان پردیس به همراه معاون عمرانی خود و بخشدار مرکزی پردیس ضمن اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد محمد رسول الله(ص) فاز ۱۱، با اهالی این منطقه گفتگو کرد.

🔹 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری پردیس، پورابراهیم در دومین روز کاری خود با حضور در فاز ۱۱ شهر پردیس و در نشستی با ساکنان این منطقه، از مشکلات این فاز مظلع شد.

🔹 در ابتدای این نشست و پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، امام جماعت مسجد پاره ای از مشکلات را بیان و در ادامه مدیران تعدادی از بلوک های این فاز به تشریح وضعیت و بیان معضلات موجود پرداختند.

🔹 در ادامه فرماندار پردیس با تاکید بر احیای کارکرد های مسجد گفت: مساجد باید در تراز انقلاب باشند و مردم جذب مساجد شوند زیرا مسجد مایه وحدت است و وحدت می تواند قدرت آفرین باشد.

🔹 وی ادامه داد: فاز ۱۱ دارای مشکلات عمرانی، اجتماعی و فرهنگی متعددی است و همکاری و وحدت ساکنان این منطقه و حضور و خدمت رسانی مسئولان می توانند بسیاری از این مشکلات را رفع کند اما نباید از پیگیری مستمر مسائل خسته شد، برخی مشکلات نیازمند تصمیمات و اقدامات کشوری است و در برخی موارد کم کاری هایی وجود دارد که  پیگیری‌های مردمی تاثیر زیادی بر تصمیم سازی و تصمیم گیری مسئولان خواهد داشت.

🔹 فرماندار پردیس تصریح کرد: در کنار پیگیری مردم، مسئولان نیز وظیفه دارند و باید پاسخگو باشند اما این پاسخگویی با کار اداری و روزمره محقق نمی‌شود و ما نیازمند اقدامی جهادی و تمام وقت هستیم و باید از فرصت مسئولیت برای ارتقای خدمت رسانی و کسب رضایت مردم بهره ببریم.

🔹 پور ابراهیم رفع مشکلات اجتماعی و فرهنگی را نیز نیازمند صرف وقت زیاد برنامه ریزی و همکاری مردم مومن و انقلابی دانست و خاطرنشان کرد: تاثیر رفتار ما بر دیگران بسیار زیاد است و باید خودمان سعی کنیم الگویی برای دیگران باشیم و همراه با اقدامات سلبی و قانونی، اقدامات و فعالیت‌ های  ایجابی را نیز با حمایت و مشارکت مردم در دستور کار قرار دهیم.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه