با شروع فعالیت مجموعه شهید شجاع

گسترش کارآفرینی و اشتغال زایی بانوان در فاز ۵

پردیس خبر_ راه اندازی مرکز کارآفرینی و اشتغال‌ زایی فاز ۵ جنوبی در راستای خدمات دهی مطلوب تر به شهروندان فازهای جدید و حمایت از بانوان سرپرست خانواده است.

🔹 ایوب ابراهیمی فرمانده حوزه بسیج برادران فاز ۵ با بیان راه اندازی مجموعه ورزشی و فرهنگی شهید شجاع در فاز ۵ گفت: با راه اندازی چندین پایگاه مقاومت بسیج در فازهای ۵، ۹، ۱۱ (فازهای جدید پردیس) در صدد افزایش خدمات خوب به مردم در بخش های مختلف ورزشی فرهنگی و اشتغال زایی هستیم.

🔹 وی افزود: مجموعه شهید شجاع مرکزی آموزشی و ورزشی است که از فعالیت و کارآفرینی بانوان بی سرپرست و بدسرپرست حمایت می‌کند و ما اینجا با در اختیار گذاشتن فضای تولید و کارگاهی امکان درآمد زایی برای این افراد فراهم کرده آیم و افراد دارای توانایی می توانند با مراجعه به این مرکز از خدمات و فضای کار این مکان استفاده کنند.

🔹 ابراهیمی در پایان با تشکر از مسئولانی که دغدغه فرهنگی شهرستان را دارند از تلاش های امام جمعه، شهردار پردیس و… که پای کار آمدند و این بستر را فراهم کردند تشکر کردو گفت: بگفته مقام معظم رهبری فلسفه وجودی بسیج خدمت به مردم است و امیدواریم بگونه ای حرکت کنیم که امام شهدا از ما راضی باشند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir