سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس:

گزینه های نظامی دشمن نخ نما شده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: گزینه های نظامی استکبار جهانی بر علیه نظام جمهوری اسلامی به خصوص در جریان مذاکرات ۱+۵نخ نما شده است.

محمد حسن آصفری سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاستهای خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد گزینه های روی میزآمریکا بر علیه ایران اسلامی گفت: آمریکایی ها در طول حیات نظام جمهوری اسلامی ایران انواع و اقسام شگرد های مختلف را در راستای تغییر حکومت در ایران اسلامی بکار بردند.
وی تصریح کرد: امریکایی که دم از حقوق بشر و مبارزه با تروریست می زند رژیم بعث عراق را به فرماندهی صدام دست نشانده و یک مهره ی آمریکایی را در بحث بمباران شیمیایی حمایت کرد.
آصفری با تاکید بر اینکه امریکا و تکیه گاه پوشالی و بی هویت و سرطان در جهان اسلام اسرائیل، جنایت کاران بزرگ جنگی در دنیا معرفی شده اند، اضافه کرد: امنیت اسرائیل دغدغه شب و روز دولت مردان ایرانی است.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آنان که پشت تریبونهای بین المللی ندای حمایت از حقوق بشر را سر می دهند و سالیان درازی است که این ندا به حمایت از استکبار تغییر کرده این اصل مهم را اعتراف کرده اند.
وی بیان داشت: گزینه های نظامی استکبار جهانی بر علیه نظام جمهوری اسلامی به خصوص در جریان مذاکرات ۱+۵نخ نما شده است.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *