عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

گزینه نهایی رفع مشکلات اقتصادی کشور، اقتصاد مقاومتی است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: گزینه نهایی رفع مشکلات اقتصادی کشور، اقتصاد مقاومتی است، با وجود لغو نهایی تحریم ها در آینده نزدیک اقتصاد مقاومتی مهمترین سیاست و تنها شیوه خروج اقتصاد از زیر بار مشکلات است.

غلامعلی جعفرزاده عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد اهمیت اقتصاد مقاومتی گفت: دولت تدبیر و امید در کنار نگاه به اتفاقات در حوزه سیاست های خارجی و برجام در راستای رفع مشکلات و کمبود های اقتصادی ایران اسلامی، دیدی ویژه برای رفع مشکلات و حذف رکود از سیمای اقتصاد کشور دارد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: دولت به واسطه برجام و حذف تحریم های نا جوانمردانه استکبار جهانی و غربی ها بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال، رونق اقتصاد کشور و رفع کمبود ها و خلاء های موجود در بدنه اقتصاد است.

جعفرزاده با تاکید بر اینکه اقتصاد مقاومتی برای رفع مشکلات و کمبود های برخی استانها مانند استان گیلان اجتناب ناپذیر است، اضافه کرد: مقام معظم رهبری با دیدگاهی ارزشی و مدبرانه و آینده نگرانه و اشراف کامل در تجزیه و تحلیل مسائل داخلی و خارجی، راهکار ارزشمندی را برای رفع مشکلات اقتصادی در اختیار مسئولان قرار داده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به این موضوع که گزینه نهایی رفع مشکلات اقتصادی کشور، اقتصاد مقاومتی است، ابراز داشت: با وجود لغو نهایی تحریم ها در آینده نزدیک اقتصاد مقاومتی مهمترین سیاست و تنها شیوه خروج اقتصاد از زیر بار مشکلات است.

جعفرزاده در پایان خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی فلسفه مهم توسعه اقتصاد کشور است و مسئولان باید آن را در دستور کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه