گزینه‌های پیشنهادی فراکسیون‌های ولایت و امید مجلس برای هیأت رئیسه مشخص شدند + اسامی

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: گزینه‌های پیشنهادی از سوی فراکسیون‌های ولایت و امید برای هیأت رئیسه مجلس مشخص شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز فراکسیون‌های مستقلان و نمایندگان ولایی با رئیس مجلس گفت: در این جلسه مقرر شد تا بنده، محمدحسین فرهنگی، سیدامیرحسین قاضی‌زاده و غلامرضا کاتب از سوی فراکسیون ولایت (فراکسیون‌های مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی) برای دبیری هیأت رئیسه انتخاب شدیم.

وی افزود: از طرف فراکسیون امید نیز فریده اولاد قباد و محمدعلی وکیلی به عنوان افراد پیشنهادی برای دبیری هیأت رئیسه مجلس مشخص شدند.

 اظهار داشت: همچنین رسول خضری، محمد قسیم عثمانی و بهروز نعمتی به عنوان افراد پیشنهادی برای کارپردازی هیأت رئیسه مشخص شدند.

رنجبرزاده خاطرنشان کرد: علاوه بر این حمیدرضا حاجی بابایی و هادی قوامی از سوی فراکسیون مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی برای نایب رئیسی مجلس انتخاب شدند و فراکسیون امید نیز علی مطهری و مسعود پزشکیان را برای این جایگاه پیشنهاد کرده است.

وی افزود: در مورد گزینه ریاست نیز فراکسیون‌های ولایت و امید بر ریاست علی لاریجانی اتفاق نظر دارند.

عضو هیأت رئیسه مجلس در پایان گفت: بدین ترتیب جزء در مورد نواب رئیس که فراکسیون ولایت (مستقلان ولایی و نمایندگان ولایی) و فراکسیون امید خود را مستقلاً معرفی کرده‌اند، برای دبیری و نظار هیأت رئیسه توافق بین فراکسیون‌های ولایت و امید انجام شده و تقریباً تکلیف آنها مشخص شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *