عضو مجلس شورای اسلامی:

گزاره برگ سند اقتدار ایران اسلامی در جوامع بین المللی است

عضو مجلس شورای اسلامی گفت گزاره برگ به عنوان عصاره خطوط قرمز نظام جمهوری اسلامی در روند مذاکرات هسته ای، سند اقتدار ایران اسلامی در جوامع بین المللی است.

ابراهیم نکو عضو مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد گزاره برگ یا فکت شیت ملی با رونمایی توسط خانواده شهدا، نخست در تشریح ترور شهدای هسته ای کشور، گفت: ایران اسلامی در طول مذاکرات ۱+۵ مراحل مختلفی را برای پیشبرد مذاکرات بر مدار اقتدار ایران اسلامی طی کرده است .
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: مذاکرات هسته ای با وجود موضع ارزشی و حساس ایران با توجهات و توصیه های مقام معظم رهبری در راستای رعایت خطوط قرمز نظام و لغو کامل تحریم ها، حساسیت کیفی سازی با سنگینی کفه ترازوی مذاکرات به سمت ایران اسلامی دارد.
نکو با تاکید بر اینکه جناح ها و گروههای سیاسی با سلایق مختلف تنها یک موضع را دنبال می کنند و آن حفظ عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ارمغان امام راحل برای ملت ایران اسلامی است، اضافه کرد: لغو کامل تحریم ها مطالبه ای به حق است و تیم دیپلماسی ایران با یک مهندسی مقتدر باید به احقاق حق ملت و نظام جمهوری اسلامی تحقق ببخشد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: تیم مذاکره کننده ایرانی هیچگاه از موضع ضعف در برابر قدرت های جهان پای میز مذاکرات ۱+۵ ننشسته اند بلکه با اقتدار و ایستادگی و مقاومت در برابر موج سخت کشورهای حاضر در مذاکرات از مواضع کشور دفاع می کنند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *