وزیر ورزش و جوانان به پردیس آمد

گزارش پردیس خبر از سفر یک روزه نماینده رییس جمهور به شهرستان پردیس

پردیس خبر_ نماینده رییس جمهور با حضور در شهرک طلاییه بومهن، شهرک امام خمینی پردیس، مساکن مهر و مناطق صنعتی از نزدیک به پیگیری و بررسی مشکلات مردم شهرستان پردیس به نمایندگی از رییس جمهور پرداخت.

🔹 به گزارش پردیس خبر؛ در جریان بازدید امروز حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان بعنوان نماینده رییس جمهور در شهرستان پردیس ابتدا از سالن ورزشی تخریب شده شهرک طلاییه بازدید کرد و با مردم آن منطقه به گفت و گو پرداخت و مسائل آنها را شنید قرار شد با همکاری شهرداری بومهن این مکان احیا و مشکلات کنونی آن برطرف شود.

🔹 همچنین نداشتن فضاهایی مناسب از جمله پارک، مدرسه، سالن ورزشی ویژه بانوان ، نانوایی و بازار تره بار و… از مواردی بود که ساکنین این شهرک با نماینده رییس جمهور در میان گذاشتند.

🔹 در ادامه وزیر به همراه هیات همراه، مدیرکل ورزش جوانان استان تهران، امام جمعه شهرستان پردیس، فرماندار، بخشداران، رییس شرکت عمران پردیس، بخشدار و شهردار به شهرک امام خمینی ره رفته و با نمایندگان مردمی این منطقه صحبت کردند.

🔹 وی در حاشیه بازدید امروز از شهرک امام خمینی (ره)، با مردمی که در آنجا حضور داشتند به گفت وگو پرداختند و مواردی از جمله رفع مشکل انشعاب آب، احداث فضای ورزشی مناسب با کمک خیرین ورزشیار، تعیین تکلیف اسناد مالکیت مواردی بود که در این سفر قرار بر اجرای آن شد.

🔹 طبق گزارش خبرنگار پردیس خبر؛ یکی از مناطق مورد توجه شهرستان پردیس بازدید از وضعیت ساخت ادامه پروژه های مسکن مهر بود در این بخش سفر معاون عمرانی فرمانداری و رییس شرکت عمران پردیس به ارایه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های پیش رو پرداختند.

🔹 آخرین مقصد وزیر ورزش و جوانان و نماینده ویژه رئیس جمهور مناطق صنعتی کمرد، خرمدشت و سیاه سنگ بود.

🔹 این مناطق صنعتی شهرستان پردیس که بیش از ۸ هزار واحد تولیدی و خدماتی را در خود دارد سال هاست با مشکلات عدیده ای مثل آب شرب، سند مالکیت و… مواجه بوده و امروز میزبان فرستاده ویژه ریاست جمهوری در سفر استانی به شهرستان پردیس بودند.

🔹 سجادی با حضور در واحدهای صنعتی از نزدیک با مشکلات و موانع تولید موجود در این مناطق صنعتی دیدن کرد.

🔹 با پایان یافتن این سفر شهرستان پردیس منتظر خبرهای خوب برای آبادانی و توسعه بیشتر در راه خدمت به همشهریان عزیز خود خواهد بود.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir