گزارش تیم رسانه ای پردیس خبر از سطح شهر پردیس و بررسی نحوه توزیع اقلام اساسی

پردیس خبر_ تیم خبری پردیس خبر طی چند روز اخیر در فروشگاه‌ها و مراکز تنظیم بازار حضور یافته و گزارشی از نحوه عملکرد مراکز توزیع اقلام، فروشگاه ها و نانوایی ها و بازرسی ناظران تهیه کرده است که با هم می بینیم.

🔹 در راستای اجرای طرح نظارتی بر بازار، گروه رسانه ای پردیس خبر همراه تیم بازرسی با حضور حیدری بخشدار مرکزی به چند فروشگاه و نانوایی بصورت سر زده رفته و گفتگویی با مردم و مسیولان انجام داده است.

🔹 طبق مشاهدات در بخش مرکزی فروشگاه های بزرگ سطح شهر اقلام اساسی مانند برنج، روغن و مواد لبنی و پروتیینی به اندازه کافی در اختیار شهروندان قرار می‌گرفت و قفسه ها پر بود، بخشدار پردیس در جریان این بازرسی ۴ ساعته اظهار داشت؛نظارت بر انبارها و مراکز پخش عمده و فروشگاه‌ها، خواروبار فروشان و سوپر مارکت‌ها و نانوایی ها بطور جدی تشدید و با هرگونه احتکار اقلام اساسی بدون هیچ اغماضی برخورد می شود.

🔹 وی افزود:در راستای افزایش نظارت از سطح بازار در خصوص پایش اقلام اساسی تنظیم بازار و با توجه به آزادسازی قیمت‌ها و لزوم رصد لحظه‌ای کمبودها با همراهی بازرسین صنعت، معدن و تجارت و اصناف روزانه این نظارت ها انجام می شود.

🔹 وی با بیان اینکه هیچ گونه گران فروشی و کم فروشی در حوزه نانوایی ها و سایر مراکز فروش اقلام اساسی پذیرفتنی نیست افزود: مجموعه فرمانداری شهرستان پردیس و سایر دستگاه‌های نظارتی با حساسیت و جدیت بر چرخه تأمین‌کالاهای اساسی نظیر نان، گوشت، مرغ، تخم‌مرغ، شکر، روغن و سایر اقلام تا مرحله رسیدن به دست مشتری با تشکیل گشت های مشترک بازرسی، نظارت خواهند داشت‌ و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در عرضه و توزیع اقلام موردنیاز مردم، شهروندان مراتب را به فرمانداری، بازرسی تعزیرات حکومتی، صمت و اتاق اصناف شهرستان پردیس اطلاع رسانی نمایند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir