فرمانده مرکز آموزش دفاع مقدس دانشگاه امام حسین (ع):

گرداوری آثار شهدا تثبیت دستاوردهای انقلاب اسلامی است

فرمانده مرکز آموزش دفاع مقدس دانشگاه امام حسین (ع) گفت: حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ شهادت در سطح جامعه ارزش گذاشتن به خانواده شهدا زمینه های امنیت ملی و مستحکم سازی سیستم دفاعی است و دستاوردهای انقلاب اسلامی را تثبیت خواهد کرد.

سردار عابدی فرمانده مرکز آموزش دفاع مقدس دانشگاه امام حسین (ع) در گفتگو با خبرنگار پردیس خبردر مورد تاثیر فرهنگ دفاع مقدس در رخدادهای جبهه مقاومت گفت: با توجه به فعالیت دشمن در جبهه جنگ نرم جامعه در بارش الگوهای غربی از تریبون ماهواره ها نیاز به الگوهای ارزشی و حقیقی دارند.
وی در ادامه این مطلب افزود: هشت سال دفاع مقدس دوران بسیار پر خاطره و پر ارزش و پر برنامه و تثبیت کننده نظام جمهوری اسلامی ایران بود.
سردار عابدی با تاکید بر اینکه حفظ آثار شهدا و ترویج فرهنگ شهادت در سطح جامعه و ارزش گذاشتن به خانواده شهدا زمینه های امنیت ملی و مستحکم سازی سیستم دفاعی است، تصریح کرد: اینها دستاوردهای انقلاب اسلامی را تثبیت خواهد کرد.
فرمانده مرکز آموزش دفاع مقدس دانشگاه امام حسین (ع) در خاتمه اظهار داشت: پیام شهدا در متن وصیت نامه های آنها تداوم راه امام راحل و پشیبانی از ولایت فقیه است و در این راستا بدور از حزب گرایی باید رسالت معنوی و ملی خود را در راستای حفظ ارزشهای اسلامی انجام دهیم.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *