گازرسانی به ۱۴ روستای شهرستان پردیس

پردیس خبر _ رئیس اداره گاز شهرستان پردیس گفت: پردیس بالاترین شبکه پذیری گاز در استان تهران را دارد که این نشان دهنده خدمات دهی بالا در این منطقه است.

🔹”علیرضا ماهانی” رئیس اداره گاز شهرستان پردیس در گفتگو با پردیس خبر با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش گازرسانی و خدمات دهی به مردم بویژه در روستاها گفت:
اداره گاز شهرستان پردیس در ۸۵ زیر نظر شهرستان دماوند تشکیل شد و از سال ۹۹ بصورت مستقل فعالیت خود را زیر نظر شبکه ملی گاز آغاز کرد.
🔹در همین راستا برای خدمت به مردم اداره گاز شهرستان پردیس با پرسنل پر تلاش خود توانسته اقدامات موثری را انجام دهد.
🔹وی افزود: بی شک اقداماتی که از سوی ادارات گاز در کل کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در جهت گازرسانی به مردم بویژه روستاها و مناطق کم برخوردار صورت گرفته بسیار گسترده و قابل تقدیر است چنانچه در شهرستان پردیس از ۱۷ روستا تا کنون ۱۴ روستا گازرسانی شده و در مناطق کم برخوردار دیگر مثل بخش بومهن شهرک امام رضا ع، مسکن مهر پردیس خدمات‌ دهی سریع  و خوبی را شاهد بودیم.
🔹ماهانی تصریح کرد:  تا امروز ۳۱ هزار مشترک در بومهن، ۸۹ هزار در پردیس و ۴۸ هزار و ۲۷۵ اشتراک در مسکن مهر داریم و همینطور خدمات گازرسانی در حال افزایش و ۵۹۱ هزار متر شبکه تا کنون در شهرستان کار شده است.
🔹رئیس اداره گاز شهرستان پردیس همچنین از گازرسانی به دو روستای دیگر در بخش جاجرود خبر داد و گفت: در حال حاضر خدمات دهی به مردم روستای ترقیون و خجیر در حال انجام است.
🔹وی اظهارداشت: شرکت گاز شهرستان پردیس با ۸۲ پرسنل خدمات خوبی تاکنون ارائه داده که بالای ۵۰ نفر بومی خود منطقه هستند و در این حوزه اشتغال زایی نیز شده است.
🔹وی به بحران گاز که مدتی پیش مطرح بود اشاره کرد و گفت: شهرستان پردیس حتی در شرایط بحرانی قطعی گاز نداشت و با هماهنگی همکاران اداره و کوشش شبانه روزی در ایستگاه های فشار گاز و استقرار نیرو اجازه بروز مشکل داده نشد.
🔹ماهانی همچنین از مردم شهرستان برای رعایت الگوی مصرف تشکر کرد و گفت: از مراکز تجاری بازدید ها مستمر انجام میشود تا ۲۱ درجه رعایت شود و به مشکل برنخورده است.
🔹وی افزود: شهرستان پردیس بالاترین شبکه پذیری گاز در استان تهران را دارد که این نشان دهنده فعالیت بالای اداره گاز این منطقه است.
🔹رئیس اداره گاز شهرستان پردیس همچنین تاکید کرد: تمام خدمات شرکت گاز رایگان است و هیچ هزینه ای از مردم گرفته نمی‌شود جز هزینه حق اشتراک  اما متاسفانه گاها اخباری در خصوص دریافت هزینه بابت علمک و نصب آن و… توسط ماموران گاز مطرح می شود که از مردم می خواهیم هشیار بوده و پرداختی نداشته باشند و در صورت برخورد با این موارد به اداره گاز اطلاع رسانی کنند.
🔹رییس اداره گاز شهرستان پردیس در پایان اظهارداشت:  با توجه به فضای کم  اداره و جمعیت بالای شهرستان و افزایش مراجعات جهت خدمات دهی بهتر از مسئولین منطقه بویژه شرکت عمران درخواست همراهی در ساخت مکان جدید اداره گاز را داریم تا بتوانیم خدمات بهتری به جامعه هدفمان ارائه دهیم.

🔹با ما همراه باشید…


🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:
http://Www.Pardiskhabar.ir
🔸 آدرس ما در پلتفرم ایتا:
https://eitaa.com/pardiss_khabar
🔸آدرس ما در پلتفرم بله:
https://ble.ir/pardiss_khabarr
🔸آدرس ما در پلتفرم تلگرام :
https://t.me/pardiss_khabar
🔸 آدرس ما در پلتفرم اینستاگرام:
https://instagram.com/pardiss.khabarr


#پردیس_خبر
#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس