کوچکترین تخلف عمرانی را در نطفه خفه خواهیم کرد

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد معضلات آب و فاضلاب این شهرستان گفت: فرمانداری مشکلات این حوزه و سایر بندها را به معاوت عمرانی وزیر کشور ارائه کرده تا در سطح مدیریت کلان نسبت به این اصل چاره اندیشی شود. وی تاکید کرد: تامین آب شرب شهرستان پردیس […]

مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد معضلات آب و فاضلاب این شهرستان گفت: فرمانداری مشکلات این حوزه و سایر بندها را به معاوت عمرانی وزیر کشور ارائه کرده تا در سطح مدیریت کلان نسبت به این اصل چاره اندیشی شود.
وی تاکید کرد: تامین آب شرب شهرستان پردیس به شکل کامل از جمله سیاست های مهم فرمانداری است با اعلام خبر وجود آب شرب سالم در شهرستان پردیس و عدم بروز مشکل در این رابطه باب جدیدی در سیاست های مدیریت کلان شهرستان به سمت فعالیت های عمرانی باز کرد.
حیدری با تاکید بر اینکه کلیه فعالیت های عمرانی در شهرستان پردیس زیر ذره بین نظارت قرار دارد، اضافه کرد: کوچکترین تخلف عمرانی در قالب ساخت و ساز غیر مجاز و تعرض به اراضی ملی را برخلاف گذشته در نطفه خفه خواهیم کرد.
فرماندار شهرستان پردیس اظهار داشت: آب و فاضلاب و فعالیت های عمرانی و محیط زیست و صنایع در مجموع حلقات یک زنجیره در راستای توسعه شهرستان به شمار می روند و از یکدیگر جدا نیستتند.
انتهای پیام/