کولاک برف و مه در ارتفاعات تهران/سامانه بارشی دیگری در راه است

پردیس خبر_ به گزارش از فارس مدیر کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه در ارتفاعات بارش برف همراه کولاک و در برخی ساعات مه آلود خواهد بود، گفت: از اواخر دوشنبه و تا سه شنبه سامانه بارشی دیگری همراه وزش باد پیش بینی می شود.

🔹 مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران اظهار کرد: نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد وضعیت جوی استان تهران تا ۲۴ ساعت آینده آسمانی ابری همراه با بارش باران و احتمال بارش برف و در ارتفاعات بارش برف همراه با کولاک برف و در برخی ساعات مه آلود خواهد بود.

🔹 وی گفت: برای روز یکشنبه انتظار آسمانی نیمه ابری به تدریج کاهش ابر همراه با غبار محلی و در نوار جنوبی استان گاهی وزش باد خواهد بود.

🔹 مدیرکل هواشناسی استان تهران افزود: از اواخر روز دوشنبه تا عصر سه شنبه با توجه به ورود سامانه بارشی دیگر به استان، آسمانی ابری همراه با بارش باران و در برخی ساعات بارش باران و برف و برای ارتفاعات بارش برف، کولاک برف و در برخی ساعات مه آلود، همراه با وزش باد و گاهی اوقات وزش نسبتا شدید پیش بینی می شود.

🔹 وی با اشاره به اینکه از اواخر وقت سه شنبه تا پایان روز چهارشنبه آسمان نیمه ابری تا قسمتی ابری همراه با وزش باد خواهد بود، در ادامه گفت: با توجه به تناوب بارش و وزش باد در روزهای یاد شده، توقف انباشت آلاینده ها و نیز از سه شنبه شب کاهش دما مورد انتظار است.

🔹 جلالی تصریح کرد: بیشینه و کمینه دمای امروز تهران ۸ و ۴ درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد و در روزهای آینده کمینه دمای شهر تهران به یک درجه زیر صفر خواهد رسید.

 

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه