شهردار پردیس خبر داد:

پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی فاز ۱ کمربند جنوبی شهر پردیس

محمد لاله شهردار پردیس از پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی فاز نخست پروژه مسیر کمربند جنوبی این شهر خبر داد.

محمد لاله شهردار شهر جدید پردیس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر در رابطه با مسیرهای کمربندی و راه های دسترسی در مواقع بحرانی شهر پردیس اظهار داشت: شهر پردیس در ابتدای امر بعنوان یکی از شهرهای اقماری استان تهران قلمداد می شد که به منظور سر ریز جمعیت پایتخت و تعدیل این شاخص در تهران احداث شد.

وی ادامه داد: اما در ادامه مسیر و به واسطه اجرای پروژه های انبوه سازی مسکن، جمعیت آن شتابی چند برابری به خود گرفت.

این مقام مسئول تصریح کرد: در حال حاضر جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر در پردیس ساکن هستند و چنانچه روند کنونی ادامه یابد سال های آینده جمعیت شهر دستکم به ۵۰۰ هزار نفر رسیده و پردیس هم ردیف شهرهای پرجمعیت کشور قرار می گیرد.

محمد لاله اضافه کرد: شهرداری پردیس نیز در راستای ایجاد تناسب میان دو شاخص «جمعیت رو به افزایش» و «امکانات خدماتی» نسبت به برنامه ریزی و ایجاد مقدمات لازم در حوزه های مختلف اقدام کرد.

وی ادامه داد: از جمله این اقدامات می توان به اجرای طرح های مختلف راه سازی در سطح شهر اشاره کرد و همین راستا مراحل ساخت مسیر کمربندی جنوبی پردیس چندی پیش در جوار آزادراه تهران – پردیس آغاز شد و در حال حاضر فاز نخست با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد ادامه دارد.

به گفته محمد لاله شهردار پردیس، با اتمام طرح عمرانی و خدماتی مسیر کمربندی جنوبی پردیس طی سالیان آتی، شهروندان ساکن در فاز های سه و چهار بدون گذر از مسیرهای پرتردد و نسبتا پر ازدحام به راحتی به سایر نواحی شهر دسترسی خواهند داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *