بخشدار رودهن:

کمربندی شمالی بومهن به حال خود رها شده است

بخشدار رودهن در خصوص پروژه کمربندی شمالی جاده هراز گفت: چند سالی است که این پروژه به حال خود رها شده است.

رضا طاهر خانی بخشدار رودهن در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد وضعیت راهها به ویژه محور هراز و فیروزکوه گفت: رودهن در مسیر جاده هراز و فیروز کوه از محورهای پر ترافیک کشور و حلقه مواصلاتی به استانهای شمالی کشور است.
بخشدار رودهن در ادامه این مطلب تصریح کرد: اداره راه و شهرسازی در بحث جاده ای، اقدامات خوب زیر بنایی در قالب بهسازی راهها در محدوده جاده و محور هراز و فیروز کوه انجام می دهند.
طاهرخانی با تاکید براینکه پیگیر کمربندی جنوبی رودهن از شهرستان پردیس بودیم که اتفاق افتاد، اضافه کرد: این کمربندی که در محدوده رودهن شکل گرفت از ترافیکی که در بومهن و رودهن شکل می گرفت کاسته است.
بخشدار رودهن با اشاره به این موضوع که کمربند شمالی جاده هراز را در دستور کار داریم، ابراز داشت: این کمربندی از پایان اتوبان شهرستان پردیس شروع می شود و به تونل امام زاده هاشم (ع) و شهر آبعلی ختم می شود.
طاهرخانی با بیان این مطلب که اقدامات مقدماتی کمربند شمالی در حد فاصل انتهای اتوبان پردیس تا تونل امام زاده هاشم (ع) و شهر آبعلی صورت گرفته است، اظهار داشت: چند سالی است که این پروژه به حال خود رها شده است.
بخشدار رودهن با تاکید براین موضوع که این اقدام مهم در راستای حذف گره های ترافیکی و تراکم موجود در این محور باید انجام شود و مورد بهره برداری قرار بگیرد، تصریح کرد: اگر این اتفاقات در رودهن بیفتد در بحث ترافیک شهری مشکل خاصی نخواهیم داشت.
طاهرخانی بیان کرد: مسافرینی که می خواهند از این محور به شهرهای شمالی کشور سفر کنند می توانند کمربندی شمالی جاده هراز را انتخاب کنند و از گره ترافیکی داخلی شهر رها شوند.
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

 1. rad پاسخ

  سلام
  بخدا این مردم انسان هستند نه حیوان یه خورده بجای حقوق های آنچنانی به داد مردم برسید.
  جاده هراز با این حجم وسایل نقلیه سبک و سنگین مثل یه قیف کردند تو بومهن ورودهن .

  شما به عنوان رسانه حامی مردم کمپینی تشکیل دهید یا حداقل گزارشی برای بالا دستی ها ارسال کنید .
  فرهنگ جامعه بدون شما دلسوزان رسانه پیشرفت نخواهد کرد چند وقت دیگر اثراین فراموشی مردم در بخشهای آموزشی و بهداشتی و اجتماعی را خواهیم دید.

  باتشکر فراوان علیرضا راد