فرمانده انتظامی پردیس خبر داد

کشف ۲۹۰ خودروی سرقتی در پردیس/ وقوع ۳ قتل در ۶ ‌ماه گذشته در پردیس

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از کشف ۲۹۰ خودروی سرقتی در پردیس خبر داد و گفت: طی ۶ ‌ماه ابتدایی امسال، سه مورد قتل در شهرستان پردیس به وقوع پیوسته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، غلامرضا حسنوند ظهر امروز در نشستی با مسؤولان شهرستان پردیس ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، به کشفیات فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس در ۶ ماه نخست سال جاری اشاره کرد.

وی با اشاره به کشف خودروهای سرقتی طی ۶ ماه نخست سال جاری، اظهار کرد: ۲۳۱ فقره سرقت خودرو در نقاط مختلف شهرستان پردیس به وقوع پیوسته است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس بیان کرد: طی همین مدت، ۲۹۰ مورد کشف خودرو توسط همکاران نیروی انتظامی در این شهرستان داشتیم که تعداد ۶۰ دستگاه خودرو بیشتر از سرقت‌های رخ داده، کشف شده است.

حسنوند افزود: تعداد بیشتر کشفیات خودرو به این دلیل بوده که سرقت‌ها در دیگر استان‌ها از جمله مازندران، سمنان، تهران و … انجام شده است اما خودروها در شهرستان پردیس کشف شدند و همچنین در این خصوص ۲۹ نفر از سارقان خودرو دستگیر شدند.

وی در خصوص وقوع قتل در شهرستان پردیس اظهار داشت: طی ۶ ‌ماه ابتدایی امسال، سه مورد قتل در حوزه استحفاظی فرماندهی انتظامی شهرستان پردیس، به وقوع پیوسته است که در هر سه مورد قاتلان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس اضافه کرد: آخرین مورد قتل در شهرستان پردیس طی ماه گذشته رخ داد که دو جوان خراسانی در کارگاهی مشغول به کار بودند و اختلافاتی بین آنها به وجود آمد که منجر به درگیری بین این دو شد و یکی از دو جوان با میلگرد ضربه‌ای را به سر مقتول وارد کرد.

حسنوند تصریح کرد: با فوت جوان و متواری شدن همکار وی، با درایت و تیزهوشی همکاران در پلیس آگاهی در کمتر از چهار روز، قاتل دستگیر و به مراجع قضایی ارجاع شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *