فرمانده انتظامی پردیس:

کسب رتبه نخست کشوری اجرای طرح مکنا در پردیس

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با بیان اینکه پلیس پردیس در اجرای طرح «مکنا» رتبه نخست را در کشور کسب کرد، گفت: موفقیت‌های به دست آمده را مرهون حمایت‌های دادستان این شهرستان هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر مهیار رستگاری روز گذشته در حاشیه مراسم گرامیداشت هفته ناجا در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران، ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: این هفته را به تمام کارکنان سخت‌کوش انتظامی شهرستان پردیس تبریک عرض می‌کنیم؛ در این هفته، عملکرد یک‌ ساله هر استان و شهرستان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در هفته نیروی انتظامی دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را در دستور کار خود قرار داده‌ایم، تصریح کرد: همچنین در نشست‌های متعدد، نقاط مثبت و منفی عملکرد خود را بررسی کرده و سعی می‌کنیم با رفع مشکلات موجود، نقاط مثبت نیروی انتظامی را قوی‌تر و مؤثرتر کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس ادامه داد: در مراسم مشترک نیروهای انتظامی با حضور تمام مسئولان، عملکرد یک ساله این نیرو را به صورت کامل به سمع و نظر مسئولان شهرستان پردیس رساندیم.

رستگاری ادامه داد: در این مراسم، تمام مأموران پلیس از واحدهای مختلف از جمله آگاهی، امنیت، پلیس پیشگیری، مبارزه با مواد مخدر و همچنین کلانتری‌ها و سایر بخش‌ها، از شهرهای بومهن و پردیس و جاجرود حضور پیدا کردند و با اهدای لوح و هدایایی از کارکنان نمونه و ساعی تجلیل شد.

وی بیان کرد: با توجه به آمارهای بسیار بالا و چشم‌گیر در شهرستان پردیس، توانستیم با فعالیت و موفقیت‌های به دست آمده مقام نخست طرح مکنا در کشور، رتبه سلامت اداری و کشف و دستگیری در استان تهران را کسب کنیم که این موضوع مرهون حمایت‌ها و هدایت دادستان این شهرستان است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس اضافه کرد: اگر دادستان این شهرستان، از ضابطان پردیس حمایت‌های لازم را انجام نمی‌داد، بی‌شک شاهد هیچ یک از این موفقیت‌ها نبوده‌ایم و این حمایت‌ها نشانه هم‌دلی و هم‌زبانی دادستان و دیگر مسئولان شهرستان پردیس است.

رستگاری با اشاره به اینکه پویایی پلیس در جامعه نیازمند حمایت است، افزود: بدون شک اگر مأموران پلیس موفقیتی را به دست بیاورند، پشت آن حمایت‌های بسیاری وجود دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *