کریمی صالح معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان پردیس شد

پردیس خبر_ آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری پردیس دقایقی پیش با حضور مسئولین شهرستان پردیس برگزار شد.

🔹 طبق این خبر، آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی اجتماعی انتظامی و امنیتی فرمانداری شهرستان پردیس امروز یکشنبه ۲۹ خردادماه به ریاست فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

🔹 در این مراسم توکل لطفی معاون سیاسی اجتماعی سابق شهرستان پردیس تودیع و رضا کریمی صالح معاون سیاسی اجتماعی جدید فرمانداری پردیس با حضور فرماندار شهرستان، معاونان فرمانداری و بخشداران و روسای ادارات شهرستان پردیس معارفه شد.

🔹 “ظفر پور ابراهیم” فرماندار شهرستان پردیس در این جلسه با اشاره به اهمیت بحث امنیت و نیاز امروز جامعه با توجه به حساسیت های حوزه اجتماعی از تلاش‌های لطفی معاون سابق در زمینه برگزاری انتخابات و برنامه های آسیب های اجتماعی و مسایل مختلف در زمینه سیاسی اجتماعی در مدت حضور در فرمانداری تقدیر کرد.

🔹 ایشان ضمن تبریک به کریمی صالح و انتصاب و فرصت خدمت به معاون جدید سیاسی و اجتماعی فرمانداری گفت: فرصت خدمت صادقانه به مردم شریف جمهوری اسلامی در این نظام غنیمتی بس گرانبها است و با توجه به ساماندهی مسایل مختلف در این حوزه نیاز به عزم راسخ دارد بنابراین همکاری، همدلی و هم افزایی تمام دستگاه ها می تواند در پیشبرد مسایل اثری ماندگار در ارتقاء توسعه و بالندگی مردم داشته باشدوباید همه خدمتگزاران به این نظام و انقلاب و مردم در هر لباسی و منصبی که هستند قدر این موهبت الهی را بدانند و با حداکثر سعی و تلاش در جهت خدمت بهتر و برتر به این مردم شایسته بکوشند.

🔹 گفتنی است کریمی صالح سابقا مشاور رسانه ای فرماندار در دولت جدید بوده و از مدیران و مدرسان باسابقه در حوزه امنیت بوده اند.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir