عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

کرباسچی ظالم به نظام و خون شهداست/ کرباسچی بی انصاف و مصداق فتنه است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: کرباسچی همانند سایر هم قطاران خود در جریان فتنه ۸۸ بی انصاف و ظالم است، این فرد بی انصاف و ظالم، مصداق فتنه و ظالم به نظام جمهوری اسلامی و خون شهدا است.

نصر الله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد دیدار و مراسم افطاری رئیس جمهور با احزاب و تشکل ها و سخنرانی کرباسچی، گفت: پیکان انتقادات به تنها کسی که در جریان سخنرانی کرباسچی در مراسم افطاری رئیس جمهور وارد است، شخص حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی است .
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: دکتر حسن روحانی میزبان این مراسم افطاری بوده است، باید جلوی سخنرانی کرباسچی را می گرفت و اجازه اظهار نظر به این فرد وابسته به فتنه ۸۸ نمی داد.
پژمانفر با تاکید بر اینکه کرباسچی همانند سایر همقطاران خود در جریان فتنه ۸۸ بی انصاف و ظالم است، اضافه کرد: این فرد بی انصاف و ظالم مصداق فتنه و ظالم به نظام جمهوری اسلامی و خون شهدا است .
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که کرباسچی در فهرست جنایتکاران اقتصادی کشور قرار دارد، اظهار داشت: متاسفانه امروز هنجار شکنی در کشور نهادینه شده است و قانون تکلیف افراد قانون گریز متخلف را مشخص کرده است .
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *