مدیرعامل شرکت عمران پردیس:

کاهش تمایل مالکان به فروش واحدها / تخصیص واحد به تمامی متقاضیان تا پایان خرداد ۹۸

مدیر عامل شرکت عمران پردیس از کاهش تمایل مالکان مسکن مه به فروش واحدها سخن گفته و بر تخصیص واحد به تمامی متقاضیان تا پایان خرداد ۹۸ اشاره کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر سید مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید پردیس گفت: باید در حضور نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از وزیر راه و شهرسازی تشکر داشته باشم که در مدت حضورمان در پردیس، تمامی موانع پیش رو را از پیش رو برداشتند و اگر امروز شاهد فعال‌شدن پروژه‌ها هستیم، بابت مساعدت‌هایی است که ایشان برای تکمیل مسکن مهر داشته‌اند.

وی ادامه داد: همچنین باید تشکری هم از مهندس طاهرخانی و اعضای مجمع شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید داشته باشم که با مصوبات لازم، امروز شاهد آغاز فعالیت‌های اجرایی توسعه زیرساخت‌ها هستیم.

🔸 کاهش تمایل مالکان به فروش واحدها
هدایت اضافا کرد: امروز می‌بینیم که امید مالکان پروژه‌های مسکن مهر به خانه‌دار شدن در پردیس افزایش یافته و تمایل آن‌ها به فروش واحدها نیز به شدت کاهش یافته است.

وی ادامه داد: این موضوع وظیفه ما در مجموعه شرکت عمران را نیز سنگین‌تر می‌کند تا بتوانیم به برنامه‌ای که وزیر محترم برای ما ترسیم کرده است برسیم و تمامی واحدها، بجز واحدهایی که دچار مشکل حقوقی شده‌اند را تا پایان سال ۹۸ تحویل دهیم.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس خاطر نشان کرد: افزایش نیروهای انسانی و جریان ورود مصالح
اولویت مهم ما در این مدت، فعال‌کردن پروژه‌ها بوده است که شاهد افزایش نیروهای انسانی و جریان ورود مصالح به سایت‌های مسکن مهر هستیم که باید به وضعیت بهتر از حالت فعلی نیز برسیم.

هدایت تاکید کرد: در حال برنامه‌ریزی برای برنامه زمان‌بندی دقیق هستیم تا به کنترل پروژه منظمی برسیم. اولویت مهم دیگر ما موضوع خرید نصبیات برای تکمیل حدود ده هزار واحدی است که با این مشکل روبرو بوده‌اند.

مدیر عامل شرکت عمران پردیس متذکر شد: با بخشنامه‌ای که وزیر محترم صادر کردند و استاندار نیز در جلسات شورای مسکن مصوباتی را مورد پیگیری قرار دادند، می‌توانیم این تعداد واحد را به معنای واقعی جهت تحویل به مالکان محترم تجهیز کنیم.

تخصیص واحد به تمامی متقاضیان تا پایان خرداد ۹۸
وی افزود: موضوع مهمی که بیشترین مراجعات به شرکت عمران و نمایندگان محترم نیز همین موضوع بود، بحث بلاتکلیفی چند هزار متقاضی بوده که با وجود واریزی، تخصیص واحد نشده بودند و باعث ایجاد ناامیدی شده بود. خوشبختانه با پیگیری‌های مهندس طاهرخانی و حمایت‌های مقام عالی وزارت، توانستیم از ظرفیت شهرهای دیگر استفاده کنیم و با مساعدت بانک مسکن، وام پروژه‌ها را برقرار کنیم.

هدایت گفت: اکنون روزانه در حال دعوت از مالکان هستیم و قطعا تا خرداد ماه، دیگر مراجعه‌ای در این خصوص نخواهیم داشت و همه این تعداد از متقاضیان، تعیین و تکلیف خواهند شد.

🔹 افتتاح ۵ هزار واحد در دهه فجر
مدیر عامل شرکت عمران پردیس ادامه داد: در دهه مبارک فجر حدود ۵ هزار واحد را با تمامی امکانات افتتاح خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: همچنین کلنگ‌زنی حدود هزار میلیارد تومان بسته مشارکتی پروژه‌های روبنایی شامل مدارس، مساجد، پارک، سرای محله و تجاری را در برنامه داریم.

هدایت اظهار داشت: با توجه به تاکیدهای استاندار محترم، پروژه‌های فرهنگی را هم در دل این قراردادهای مشارکتی قرار دادیم.

وی بیان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی خوب بتوانیم پردیس را به جایگاه واقعی خود برسانیم و پروژه‌های مسکن مهر را با تمام امکانات زیربنایی و روبنایی به مالکان تحویل دهیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *