باحضور فرمانده سپاه استان تهران:

چهار پروژه عمرانی در شهرستان پردیس افتتاح شد

در نخسین روز از هفته دفاع مقدس و با حضور فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا (ع) استان تهران پروژه های عمرانی و اقصاد مقاومتی پردیس افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، نمایشگاه و فروشگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی شهرستان پردیس و چهار پایگاه مقاومت بسیج با حضور سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا (ع) استان تهران، افتتاح شد.

سرکشی و بازدید از خانواده شهیدان سجادیان از دیگر برنامه های فرمانده سپاه استان تهران در پردیس بود.

نصیری در حاشیه حضور خود در شهرستان پردیس به خبرنگاران گفت: تعدادی پروژه عمرانی مانند حوزه های مقاومت بسیج، سوله های صالحین و پایگاههای بسیج در سطح شهرستانهای استان تهران ساخته شده و در ایام هفته دفاع مقدس به بهره برداری و افتتاح می رسند.

وی با اشاره به اینکه تعداد دقیقی از پروژه های عمرانی در شهرستان های مختلف را در ذهن ندارد، ادامه داد: پروژه هایی مانند ساختمان ناحیه دانشجویی و سالن آمفی تاتر سپاه استان تهران را در سطح استان آماده کرده ایم، که در نظر داریم آنها را در اواخر هفته دفاع مقدس افتتاح کنیم.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران پروژه های محرومیت زدایی را بسیار مهم دانسته و اظهار داشت: تعداد زیادی از خانه های محرومین را با کمک کمیته امداد احداث کرده ایم و به بهره برداری رسیده است.

نصیری ادامه داد: حدود ۲۶ باب منزل را تاکنون تحویل داده و در این ایام هم ساخت بعضی دیگر را شروع کرده ایم، یک پروژه ۵۱ واحدی هم در مجموعه شهرستان اسلام شهر در حال انجام است که نیروهای بسیج سازندگیمان بطور کامل آنجا مستقر شده اند که بتوانیم برای هفته بسیج آنجا را تکمیل کرده و به مالکین تحویل بدهیم.

وی افزود: در حقیقت با اجرای این پروژه یک روستا در آنجا شکل می گیرید که با کمک فرماندار شهرستان اسلامشهر، کمیته امداد و بنیاد مسکن در حال اجرای آن هستیم اما متولی آن نیروهای بسیج سازندگی هستند و این به معنای یک کار جهادی است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران اضافه کرد: موضوع انسان محروم با شاخص محرومیتی ۶ به بالا را در مجموعه شهرستان ملارد و در منطقه اختر آباد صفا دشت در دست پیگیری دایم که آن هم آغاز می شود.

نصیری خاطر نشان کرد: گروههای جهادی الان به شدت درگیر مباحث درمانی هستند و نقطه اوج کارشان در هفته دفاع مقدس است.

وی از پایان کار طرح هجرت در این ایام سخن گفته و اضافه کرد: واقعاً امسال اقدامات خوبی در بهسازی مجموعه مدارس اتفاق افتاد و یک کار مشترک بود که با کمک فرمانداران و آموزش و پرورش شهرستانها و با محوریت بسیج سازندگی انجام شد.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران بیان کرد: امسال دو یا سه مولفه به فعالیت هایمان اضافه کرده ایم و خیلی بیشتر در بحث محرومیت زدایی وارد شده ایم.

نصیری با اشاره به فعالیتهایی در زمینه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: در بحث صنایع تبدیلی، عرصه ایجاد شغل های جدید و کارگاههای زود بازده جدید کوچک کارهای بسیار خوبی داره درحال شکل گیری است، که در پایان سال می توانیم یک گزارش خیلی خوب را ارایه کنیم.

dsc_0286 11dsc_0147 dsc_0154 dsc_0182 dsc_0219 dsc_0239 dsc_0270 dsc_0281

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *