شهردار بومهن:

چهار نقطه برای ساماندهی وانت بارها در نظر گرفته شده است

شهردار بومهن گفت: با مصوبه شورای شهر چهار نقطه برای استقرار وانت بارها در نظر گرفته شده که بعد از آماده سازی اطلاع رسانی می شود.

به‌گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر سعید علی بخشی شهردار بومهن در نشستی با خبرنگاران از دعوت شهرداری و شورای شهر بومهن به مراسم کلنگ زنی مترو اظهار داشت: فرمانداری شهرستان در تمام جلسات خواستار حضور شخص شهردار می شود اما برای کلنگ زنی یک سامانه حمل و نقل عمومی با عدم دعوت اعضای شورای شهر و شهردار، حق شهر بومهن و مردم آن نادیده گرفته شد.
علی بخشی اضافه کرد در سال گذشته ۵۶ پروژه عمرانی آغاز شده و خاتمه یافت هم اکنون نیز ۱۱ پروژه در دست اقدام هستند.
وی با اشاره به رشد بالای جمعیت شهر، منابع مالی را برای اقدامات عمرانی مناسب ناکافی دانست.
شهردار بومهن گفت: از ۴۵ میلیارد بودجه شهر که تا پایان آذرماه محقق شده بود ۲۳ میلیارد آن هزینه های جاری و ۲۰ میلیارد آن صرف کارهای عمرانی شده است، که این مبلغ پاسخگوی جمعیت و مشکلات این شهر نیست.
علی بخشی تصریح کرد: تفاوت بومهن با شهرهای جدید شکل گرفتن هسته مرکزی آن است.
وی تصریح کرد: حفاری دستگاه‌هایی مانند آب فاضلاب یا گاز پروژه های عمرانی را در چشم شهروندان کمرنگ می‌کند.
شهردار بومهن با اشاره به اینکه تحقق تمامی بودجه تا پایان آذر ماه نشان دهنده ی نظم اداری و مالی شهرداری است خاطر نشان کرد: در دهه فجر امسال طرح هایی مانند پله های برقی پل عابر پیاده مقابل خیابان لوران پل واصل بلوار امام رضا و شهرک کشاورزی ساختمان اورژانس شماره ۲ بومهن پارک هوا فضا و سوله مدیریت بحران با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد تومان افتتاح خواهد شد.
علی بخشی اظهار داشت: اولین سالن استاندارد ورزشی بومهن در ۶۰ روز کاری و بودجه ای معادل ۲ میلیارد تومان در متراژ ۱۲۰۰ مترمربع احداث شده که فاز اول مجموعه ورزشی شهر بومهن را تشکیل میدهد.
وی گفت: در سال ۹۶ بیست و نه پروانه ساختمانی و پس از تصویب طرح تفصیلی و در سال جاری ۳۷ پروانه صادر شد.
شهردار بومهن افزود: در ادوار قبل شورا مبلغ ۲ میلیارد تومان برای ساخت باغ چنار این شهر هزینه شده که بنیاد نیز بنابر وظیفه این پارک را پلمپ کرده و طبق قانون این هزینه‌ها را برای مناطقی که در اختیار ندارند نباید صرف می‌کردند و این پول از جیب مردم خرج شده و هدر رفته است.
وی با بیان اینکه حوزه شهرداری نسبت به ادوار مختلف ۹۸ درصد کاهش هزینه داشته، گفت: در خصوص جمع آوری وانت‌های سیار جلسه گذاشتیم و ۱۵ دستگاه توقیف و پس از چند روز با تعهد آزاد شدند اما با مصوبه شورای شهر چهار نقطه برای استقرار این افراد در نظر گرفته شده که بعد از آماده سازی اطلاع رسانی می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *