چرا حاشیه‌های پرسپولیس کمتر از استقلال است 

پردیس خبر_ به گزارش از فارس به اعتقاد دروازه‌بان سال‌های دور پرسپولیس، سرخپوشان برخلاف رقیب سنتی خود اگر دچار حاشیه شوند، خیلی زود موضوع را حل و فصل می‌کنند. 

🔹️ بهروز سلطانی در آستانه دربی پایتخت که ساعت ۱۶:۱۵ فردا (شنبه) برگزار می‌شود به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: هر چند شرایط پرسپولیس در ابتدای فصل خیلی بد بود، اما حالا تیم دارد خودش را می‌شناسد و خوب کار می‌کند.  کفه ترازو اکنون به نفع پرسپولیس است و به نظر من اگر حاشیه خاصی پیش نیاید، پرسپولیس این بازی را خواهد برد.

🔹️ دروازه‌بان پیشین پرسپولیس، این تیم را تیم یکدستی دانست که حتی می‌تواند با اختلاف بیش از یک گل استقلال را ببرد و اضافه کرد: استقلال مشکلات خاص خودش را دارد. آنها همیشه حاشیه دارند، این حرف را صرفا به خاطر حاشیه‌های پیرامون استقلال نمی‌گویم، بلکه به لحاظ فنی هم پرسپولیس بهتر است. اگر اتفاق خاصی پیش نیاید و داور اشتباه تاثیرگذاری نداشته باشد، پرسپولیس خیلی راحت این بازی را می‌برد.

🔹️ سلطانی درباره دلیل کمتر بودن حواشی پیرامون پرسپولیس گفت: پرسپولیس یک علی پروین در بین پیشکسوتان و یک کریم باقری در کادرفنی‌اش دارد.  یعنی این تیم دارای بزرگترهایی است و پیشکسوتان از علی پروین و بازیکنان از کریم باقری و یحیی گل‌محمدی حرف شنوی دارند و آنها اجازه نمی‌دهند اگر حاشیه‌ای هم ایجاد شد، دردسرساز شود.  هر مشکلی که پیش بیاید خیلی زود حل و فصل می‌شود اما در استقلال اینطور نیست.

 

🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabar

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر :

http://Www.Pardiskhabar.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *