نماینده مجلس در گفتگو با پردیس خبر:

پیگیر راه اندازی پلتفرمی مناسب بانوان کارآفرین هستیم

پردیس خبر _ رفیعی گفت: در حال حاضر بانوان کارآفرین نیازمند راه اندازی پلتفرمی برای رونق کسب و کارشان در فضای مجازی هستند.

🔹” سمیه رفیعی” نماینده تهران و عضو فراکسیون بانوان مجلس‌ شورای اسلامی در گفتگو با پردیس خبر ضمن بازدید از نمایشگاه کارآفرینی بانوان شهرستان پردیس و اشاره به نیاز این قشر به فضایی حقیقی و مجازی جهت فروش تولیدات خود گفت: وزارت ارتباطات در حال حاضر درصدد راه اندازی پلتفرمی مناسب در زمینه رونق کسب کارآفرینان بوده و مجلس در این خصوص پیگیر است.

 

🔹وی افزود: در حوزه ایجاد فضایی ثابت برای فروش تولیدات بانوان کارآفرین شهرستان پردیس باید اقدامی جدی انجام داده و از استانداری کمک بگیرد.

🔹وی با ارزیابی مثبت از فعالیت بانوان کارآفرین شهرستان و تولیدات آنها اظهارداشت: شهرستان پردیس با وجود حدود ۲۰۰ بانوی کارآفرین قابلیت بالایی در این بخش دارد و وجود مکانی دائمی برای فروش محصولات آنها ضروری است.

🔹وی که برای اولین بار در جمع بانوان کارآفرین شهرستان پردیس حضور یافته طی دیدار خود در این نمایشگاه از حمایت های بخش خصوصی برای در اختیار گذاشتن چنین فضایی قدردانی کرد و در پاسخ به خبرنگار ما در مورد اقدامات نمایندگان زن مجلس برای بانوان گفت: مجلس و بویژه فراکسیون بانوان طی چند سال گذشته پیگیری و حمایت های قانونی زیادی از بانوان داشته است.

🔹رفیعی به لایحه بانوان اشاره داشت و افزود: پیگیری بیمه زنان خانه دار و حمایت از قوانین بانوان کارآفرین از اقدامات مهم نمایندگان زن مجلس برای بانوان بود و بحق نظارت های خوبی انجام شد و بسیاری از اقدامات برای اولین بار برای بانوان انجام شد.

🔹گفتنی است سمیه رفیعی نماینده مردم در اسلامشهر، تهران ، ری، شمیرانات و پردیس و رئیس فراکسیون محیط زیست است که با دعوت برگزار کنندگان نمایشگاه از محصولات بانوان کارآفرین پردیس دیدن کرد.


🔸 آدرس ما در شبکه های اجتماعی:

https://zil.ink/pardiss_khabarr

🔸آدرس وب سایت پردیس خبر:

http://Www.Pardiskhabar.ir


#پردیس_خبر

#داغ_ترین_اخبار_شهرستان_پردیس